Disney dropt de eerste teaser voor de live-action 'Lilo & Stitch' en ja hoor, onze favoriete blauwe alien is weer druk bezig alles te slopen.
Disney dropt eerste trailer live-action 'Lilo & Stitch'
In de korte trailer zie je eerst een picture-perfect shot van een zandkasteel met een helderblauwe oceaan op de achtergrond. Maar dan… BAM! De idyllische scène wordt al snel verstoord wanneer Stitch het kasteel platwalst en vernietigt. Classic Stitch!
De film, geregisseerd door Dean Fleischer Camp, gaat over de vriendschap tussen Lilo, een eenzaam meisje, en Stitch, een alien die letterlijk ontworpen is om chaos te veroorzaken. En laten we eerlijk zijn, chaos is z’n specialiteit.
Voor wie het OG-verhaal niet kent (where have you been?): 'Lilo & Stitch' begon als een animatiefilm in 2002. Na het succes van de originele film verscheen in 2003 de vervolgfilm 'Stitch! The Movie', die ook dienst deed als pilot voor de tv-serie 'Lilo & Stitch: The Series'. De serie liep 65 afleveringen.
In 2005 kwam een tweede vervolgfilm uit, 'Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch'. Een derde vervolg, 'Leroy & Stitch', werd uitgebracht in 2006 en sloot de tv-serie af.
En nu is Stitch dus terug. Klaar om opnieuw voor chaos in het Disney-universum te zorgen. Dit keer in live-action!
De film gaat in première op 23 mei 2025.
Vlaamse regisseur gooit filmregels overboord in 'Regrets Of Time'
Wat als liefde geen happy ending heeft, maar een litteken achterlaat? De Vlaamse regisseur Julien Hayet-Kerknawi, bekend van 'The Last Front', duikt met zijn nieuwste film Regrets of Time in de destructieve kracht van liefde en obsessie. Verwacht geen klassieke romcom: dit is een hybride film die met een speelduur van 60 minuten de regels van cinema uitdaagt. De film speelt zich af in drie steden—Parijs, Londen en Kortrijk—en belooft een visueel én emotioneel spektakel te worden.
Met een internationale cast, waaronder Alia Yakupova, de Duitse acteur en socialmediapersoonlijkheid Theo Carow, Emma Moortgat ('Knokke Off') en de Canadese contentcreator Jordan Boulet-Viau, verkent de film hoe liefde kan vervagen en mensen uit elkaar kan drijven. "Waarom moet een verhaal over vervagende liefde twee uur duren als het ook in 60 minuten kan?" vraagt Hayet-Kerknawi zich af. Zijn antwoord? Een film die de conventionele speelduur loslaat en meegaat met de kortere aandachtsspanne van vandaag.
Het verhaal volgt Anna en Christopher, ooit onafscheidelijk, nu slechts schimmen van wie ze waren. Door gefragmenteerde herinneringen en intense confrontaties worden ze gedwongen om hun verleden onder ogen te zien. De vraag is: heelt tijd de wonden, of maakt het ze alleen maar scherper?
Met opnames op iconische locaties zoals de Broeltorens in Kortrijk en de Pont de Bir-Hakeim in Parijs, combineert 'Regrets of Time' arthouse cinema met een moderne, snelle stijl. Actrice Emma Moortgat noemt het script een “spiegel” en hoopt dat Vlaanderen het ritme van de film voelt: “Elke pagina klopt als een hartslag.”
De film wordt deze zomer verwacht en lijkt een must-watch voor wie houdt van visueel krachtige cinema met een emotionele punch.
‘Dancing with the Stars’ keert terug naar VTM
Glitter, glamour en strakke choreo’s: ‘Dancing with the Stars’ keert binnenkort terug naar VTM! Bekende gezichten wagen zich opnieuw aan pittige dansstijlen, van chachacha tot hiphop, en dat allemaal onder het toeziend oog van een kritische jury. Wie danst zich een weg naar de finale? En wie blijkt verrassend soepel in de heupen?
Dit seizoen wordt de dansvloer geopend door presentatoren Jonas Van Geel en Peter Van den Begin. Maar de echte sterren? Dat zijn natuurlijk de deelnemers. Elke week geven zij het beste van zichzelf, samen met een professionele danspartner. Van spectaculaire lifts tot emotionele performances: wie verrast vriend en vijand met verborgen danstalent? En wie heeft twee linkervoeten?
Welke sterren dit seizoen de dansvloer onveilig maken, is voorlopig nog niet geweten.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 18/02 Simon Wauman
- 19/02 Millie Bobby Brown
- 19/02 Rik Verheye
- 20/02 Rihanna
- 20/02 Cruz Beckham