Taylor Swift in tranen tijdens haar 'Eras Tour'

Chelsy Vanlerberghe-25 november 2024 om 10:42

Na anderhalf jaar vol uitverkochte stadions, komt Taylor Swifts 'The Eras Tour' bijna tot zijn eind. Tijdens haar recentste optreden in Canada zorgde dat voor een bijzonder emotioneel moment bij de iconische popster.

Op zaterdagavond gaf Swift haar zesde en laatste show in het Rogers Centre in Toronto, waar ze na het nummer 'Champagne Problems' een minutenlange staande ovatie kreeg.

Een zichtbaar geëmotioneerde Swift sprak het publiek toe: "Toronto, we zitten aan het einde van deze tour en wat jullie net deden… je hebt geen idee hoeveel dat voor mij betekent." Ze moest even pauzeren toen de emoties haar overweldigden.

Na een grapje, “Het is niet eens de laatste show!”, herpakte ze zich om haar band, crew en de fans te bedanken. “We hebben hier zoveel van ons leven ingestoken, en jullie ook. Dit moment vergeten we nooit.”

Met tranen in haar ogen sloot ze af: “Toronto was geweldig. Ik hou van jullie. Bedankt voor alles.”

Next stop: Vancouver, voor de allerlaatste shows van deze legendarische tour.

Ariana Grande en broer brengen eerste gezamenlijke nummer uit

Karen Luiken-09 juli 2025 om 15:12

Ariana Grande heeft de muzikale handen ineen geslagen met haar broer Frankie. De twee komen voor het eerst samen met een nummer.

Het nieuws wordt bekendgemaakt via de Instagram-pagina van Frankie. “Dit liedje is heel persoonlijk voor mij, en dat zij erop te horen is, maakt het nog betekenisvoller”, aldus de muzikant. “Ik kan niet wachten tot jullie het kunnen horen.”

Het gaat om een luxe versie van het nummer ‘Hotel Rock Bottom’, dat vrijdag verschijnt. Via Instagram krijgen fans alvast een voorproefje.

EOTB-ster Jaimy wordt papa

Karen Luiken-09 juli 2025 om 14:06

In ‘Ex On The Beach: Double Dutch’ heeft hij nog even flink los kunnen gaan, maar nu lijkt Jaimy Kroesen toch afscheid te moeten gaan nemen van zijn wilde haren. De realityster maakt via Instagram bekend dat hij papa wordt.

Jaimy, die in het in het huidige seizoen van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’ vooral goed kan vinden met PK Demi, is samen met zijn vriendin Sanne in blijde verwachting van een kleintje. “Wij worden papa en mama”, schrijft het koppel bij een foto op social media.

In de comments worden de papa en mama to be in veelvoud gefeliciteerd. Onder anderen hun EOTB-collega’s Marc Junior, Jonna en Joao laten van zich horen. “Proficiat hermano”, zo klinkt het.

Ontdek meer