Taylor Swift in tranen tijdens haar 'Eras Tour'

Chelsy Vanlerberghe-25 november 2024 om 10:42

Na anderhalf jaar vol uitverkochte stadions, komt Taylor Swifts 'The Eras Tour' bijna tot zijn eind. Tijdens haar recentste optreden in Canada zorgde dat voor een bijzonder emotioneel moment bij de iconische popster.

Op zaterdagavond gaf Swift haar zesde en laatste show in het Rogers Centre in Toronto, waar ze na het nummer 'Champagne Problems' een minutenlange staande ovatie kreeg.

Een zichtbaar geëmotioneerde Swift sprak het publiek toe: "Toronto, we zitten aan het einde van deze tour en wat jullie net deden… je hebt geen idee hoeveel dat voor mij betekent." Ze moest even pauzeren toen de emoties haar overweldigden.

Na een grapje, “Het is niet eens de laatste show!”, herpakte ze zich om haar band, crew en de fans te bedanken. “We hebben hier zoveel van ons leven ingestoken, en jullie ook. Dit moment vergeten we nooit.”

Met tranen in haar ogen sloot ze af: “Toronto was geweldig. Ik hou van jullie. Bedankt voor alles.”

Next stop: Vancouver, voor de allerlaatste shows van deze legendarische tour.

Disney+ onthult officiële trailer 'Percy Jackson and the Olympians 2'

Karen Luiken-07 november 2025 om 12:54

Ongeveer een maand voordat het tweede seizoen van ‘Percy Jackson and the Olympians’ verschijnt, heeft Disney+ de officiële trailer van de reeks gedeeld. Je bekijkt de beelden hieronder.

Het tweede seizoen is gebaseerd op 'The Sea of Monsters', het tweede boek in de geliefde en bestverkochte reeks van Rick Riordan. Nadat de beschermende grens van Kamp Halfbloed is doorbroken, begint Percy Jackson aan een epische odyssee door De Zee van Monsters, op zoek naar zijn beste vriend Grover en het enige dat het kamp kan redden - het legendarische Gouden Vlies. Met hulp van Annabeth, Clarisse en zijn pas ontdekte cycloop-halfbroer Tyson, wordt Percy’s overleving cruciaal om Luke, de Titaan Kronos en hun dreigende plan om Kamp Halfbloed - en uiteindelijk Olympus - ten val te brengen, te stoppen.

In seizoen twee zien we opnieuw Walker Scobell, Leah Sava Jeffries, Aryan Simhadri, Charlie Bushnell, Dior Goodjohn en Daniel Diemer, samen met een sterrencast van terugkerende acteurs en gastacteurs waaronder Lin-Manuel Miranda, Jason Mantzoukas, Glynn Turman, Timothy Simons, Virginia Kull, Courtney B. Vance, Andra Day, Adam Copeland, Sandra Bernhard, Margaret Cho, Kristen Schaal, Tamara Smart, Rosemarie DeWitt en Toby Stephens.

Het tweede seizoen gaat op 10 december in première bij Disney+ met twee afleveringen. Daarna verschijnt er elke woensdag een nieuwe aflevering.

Dit zijn de meest inspirerende influencers van België

Karen Luiken-07 november 2025 om 12:05

Van Steffi Mercie tot Average Rob. Maar liefst veertien Belgische gezichten zijn gisteren in het Grand Casino in Knokke-Heist in de prijzen gevallen tijdens de tweede editie van de uitreiking van de Bisou Awards.

De Bisou Awards zijn bedoeld voor de meest inspirerende influencers in België. Er waren prijzen in veertien categorieën, waarvan ‘influencer van het jaar’ misschien wel de grootste was. Die prijs ging naar Steffi Mercie.

Average Rob won in de categorie ‘Industry award’ en Charlotte Wilmssen in ‘Wellbeing and Self Care’. Stien Edlund ging ervandoor met de prijs uit de categorie ‘Fitness and Sports’, terwijl Maureen Naudts en Jordy Arthur dat deden in de categorieën ‘Beauty and Make-up’ en ‘Craft and Creativity’.

De overige prijzen waren voor Kamielus (Travel and Adventure), Elias Verwilt (Entertainment), An-Katrien Casselman (Family and Relationships), A Lotte Love (Education), Louise Goedefroy (Food and Tasting), The Green Monki (Social impact), Juliet Bonhomme (Nature and Sustainability) en monsieuretmonsieur (Fashion and Style).

Ontdek meer