Nieuwe trailer van animatiefilm 'Elio' gedropt

Karen Luiken-22 november 2024 om 10:30

We hebben nu al zin in de zomer van 2025. Niet alleen omdat we niet kunnen wachten tot de zon weer gaat schijnen, maar ook omdat Disney dan de animatiefilm ‘Elio’ naar het grote scherm brengt. Een gloednieuwe trailer laat in een notendop zien wat we daarvan mogen verwachten.

In ‘Elio’ wordt de door buitenaardse wezens geobsedeerde Elio getransporteerd naar het Communiversum, een interplanetaire organisatie met vertegenwoordigers van sterrenstelsels van alle uithoeken. Maar wanneer Elio ten onrechte wordt aangewezen als ambassadeur van de aarde, moet hij onverwachte banden smeden, door een crisis van intergalactische omvang navigeren en ervoor zorgen dat hij niet de kans verliest om zijn ultieme droom waar te maken.

In de originele versie van 'Elio' horen we de stemmen van Yonas Kibreab als Elio, Zoe Saldaña als Tante Olga, Remy Edgerly als Glordon, Brad Garrett als Lord Grigon, Jameela Jamil als Ambassadeur Questa en Shirley Henderson als OOOOO.

Een precieze releasedatum is er nog niet, maar de film verschijnt ergens in de zomer van 2025 in de bioscoop.

Lewis Capaldi verrast fans met nieuwe muziek

Karen Luiken-27 juni 2025 om 08:35- Foto:

© Joel Hoylaerts

Na een lange afwezigheid is Lewis Capaldi weer terug. De zanger, die een pauze nam om zich op zijn gezondheid te focussen, heeft vandaag een nieuw liedje uitgebracht.

Lewis kondigde in 2023 aan dat hij er even tussenuit ging omdat het niet goed ging met zijn gezondheid. Hij heeft Gilles de la Tourette en de klachten daarvan werden steeds erger. Ook kampte hij met mentale klachten.

De rust lijkt te hebben geholpen, want Lewis is back on track en heeft zelfs al nieuwe muziek uitgebracht. Vandaag verscheen het nummer ‘Survive’, de opvolger van het liedje ‘Strangers’, dat anderhalf jaar geleden verscheen.

Het lijkt erop dat de muzikale comeback hier niet bij blijft. Volgens geruchten zal Lewis dit jaar op het Britse muziekfestival Glastonbury staan.

Disney geeft groen licht voor 'Lilo & Stitch 2' na overdonderend succes van remake

Nico De Greef-26 juni 2025 om 19:25

Goed nieuws voor fans van Lilo & Stitch: na het overdonderende success van de live-action remake (die je nog steeds in de bioscoop kan gaan bewonderen!) heeft Disney vandaag onverwachts aangekondigd dat er al wordt gewerkt aan een vervolgfilm.

Disney deelde dat heuglijke nieuws op 26 juni, ook wel bekend als '626 Day', een verwijzing naar het genetische experiment Stitch. In een kort filmpje dat op sociale media werd gedeeld, is te zien hoe de chaotische Stitch in zijn roze strandbuggy roekeloos rondrijd op het terrein van Disney's meest bekend opnamestudio in Californië. De slipsporen die hij achterlaat onthullen dat 'Lilo & Stitch 2' officieel in aantocht is.

Erg leuk nieuws dus voor Lilo & Stitch-fans, maar ook niet echt verbazingwekkend. De remake, waarvan het totale kostenplaatje om en bij de 100 miljoen dollar bedroeg, heeft op moment van schrijven al maar liefst meer dan 900 miljoen dollar (oftewel: 780 miljoen euro) opgebracht aan de wereldwijde box office. Met andere woorden: de film is een groot succes!

Waar het verhaal van de sequel om zal draaien blijft momenteel nog een groot vraagteken. Al zijn er wel een aantal opties mogelijk. De originele animatiefilm uit 2002 kreeg namelijk maar liefst 3 vervolgen: in 2003 bracht Disney Stitch! The Movie uit, gevolgd door Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch in 2005 en Leroy & Stitch in 2006. Ook een televisieserie werd uitgebracht waarin de overige 625 neefjes en nichtjes van Stitch, waaronder het fan-favoriete experiment bekend als Angel, de hoofdrol spelen.

Ontdek meer