Vanaf deze datum kijk je naar 'Dexter: Original Sin' op Streamz

Chelsy Vanlerberghe-21 november 2024 om 11:14

Dexter is terug! Jonger dan ooit. Vanaf 14 december zie je op Streamz de villain origin story van ieders favoriete seriemoordenaar in ‘Dexter: Original Sin’. De prequel speelt zich af in 1991, waar een jonge Dexter (Patrick Gibson) zijn weg zoekt als student én beginnend wraakengel. Onder begeleiding van zijn adoptievader Harry (gespeeld door Christian Slater) ontwikkelt hij de beroemde Code die hem helpt zijn donkere drang te kanaliseren.

Dexter: Original Sin' speelt zich af in 1991 in Miami en draait om Dexter, die de transitie maakt van student naar wraakzuchtige seriemoordenaar. Onder begeleiding van zijn vader, Harry, ontwikkelt Dexter een Code die hem helpt mensen te vinden en te doden zonder ontdekt te worden door de politie. Tegelijkertijd begint hij aan een stage forensisch onderzoek bij het Miami Metro Police Department. En ja, dat is hetzelfde departement waar hij later een dubbele rol zal spelen.

'Dexter: Original Sin' is een prequel op de serie 'Dexter' die voor het eerst uitkwam in 2006 en 8 seizoenen lang bleef lopen. Daarin speelde Michael C. Hall voor het eerst de forensisch onderzoeker Dexter Morgan. Hij is werkzaam op bij de politie in Miami als bloedspatpatroononderzoeker, op de afdeling moordzaken. Daarnaast is hij seriemoordenaar.

De reeks brengt bekende gezichten terug. Michael C. Hall, de originele Dexter, keert terug als verteller en de innerlijke stem van de jonge Dexter. Verder zie je Patrick Dempsey, Molly Brown, en zelfs Sarah Michelle Gellar in een gastrol.

Pommelien Thijs en Roxy Dekker op Werchter Boutique 2026

Chelsy Vanlerberghe-03 december 2025 om 15:38

Werchter Boutique pakt uit met twee nieuwe namen, en niet de minste. Pommelien Thijs en Roxy Dekker vervoegen op zaterdag 27 juni de line-up naast headliners Katy Perry en Pitbull. Een dagfestival met alleen maar popgiganten? Yes please.

Pommelien hoeft ondertussen geen introductie meer. Na ‘Per Ongeluk’, 12 MIA’s en een festivalzomer waarin ze zowat elke wei in België plat speelde, dropte ze dit najaar haar nieuwe album ‘Gedoe’. Ook Roxy Dekker is helemaal klaar om Werchter te claimen. D . Wie Roxy live al zag, weet: dit wordt dansen.

Tickets voor Werchter Boutique 2026 zijn nu te koop via ticketmaster.be. Een gewoon ticket kost 131 euro, de Golden Circle 184 euro. Omdat de overheid de btw op festivaltickets binnenkort mogelijk verdubbelt, kan de prijs later nog wijzigen. Wie safe wil spelen, koopt beter snel.

Emily in Paris trekt naar Italië: Netflix dropt trailer voor seizoen 5

Chelsy Vanlerberghe-03 december 2025 om 15:37

Emily is back, maar deze keer niet in Paris. Netflix heeft zonet de trailer gedropt voor het vijfde seizoen van 'Emily in Paris', en onze favoriete marketing queen blijkt nu gewoon door de straten van Rome te flaneren. Verwacht: pasteloutfits, chaos, romantiek én genoeg drama om je kotavond te vullen. Vanaf 18 december staat het seizoen volledig op Netflix.

Emily in… Roma?
In het nieuwe seizoen runt Emily Agence Grateau in Rome, waar ze zich laat meeslepen door la dolce vita en nieuwe (héle interessante) gezichten leert kennen. Maar het blijft Emily, dus uiteraard loopt er ook van alles mis. Een werkidee dat totaal ontspoort, een carrière die begint te wankelen en een liefdesleven dat weer in de blender lijkt te zitten.

Terwijl ze steun zoekt in haar vertrouwde Franse bubbel, duikt een groot geheim op dat één van haar belangrijkste relaties kan breken. Emily wordt gedwongen om het conflict recht in de ogen te kijken, maar ontdekt daardoor wel nieuwe vriendschappen, inzichten en misschien zelfs een nieuwe droom.

18 december. Netflix. Jij weet wat doen.

Ontdek meer