Miley Cyrus heeft in een interview met Harper's Bazaar haar negende studioalbum aangekondigd. Een releasedatum is er nog niet, maar de titel wordt 'Something Beautiful'. Het gaat om een visueel album.
Haar vorige album, 'Endless Summer Vacation', leverde Miley haar allereerste Grammy op dankzij de hit 'Flowers'.
In een interview met het magazine voor de december/januari-editie vertelde de superster alles over het creatieve proces achter haar nieuwe project: "Het visuele bepaalt echt het geluid van dit album. Voor mij was het belangrijk dat elk nummer een soort helende werking heeft in de sound.”
Miley omschrijft het album als hypnotiserend en glamoureus. “Of een nummer nu gaat over destructie, liefdesverdriet of zelfs de dood, ik wil het brengen op een manier die mooi voelt", vertelt de superster. "Zelfs de zwaarste momenten in je leven hebben iets moois." Ze zijn de schaduw, het houtskool, het contrast. Zonder dat kun je geen kunstwerk maken.”
Ze ziet het als een conceptalbum "dat een poging doet om met muziek een beetje heling te brengen in een zieke cultuur.”
Dit nieuws komt nadat geruchten opdoken dat Miley in 2025 weer zou touren. Hoewel ze al tien jaar geen grote tour meer heeft gedaan, vertelde een insider aan In Touch dat Miley nadenkt over een comebacktour. De laatste keer dat ze de wereld rondtrok, was in 2014 met haar iconische Bangerz World Tour.
Deze films en series verschijnen in december op Netflix
Een nieuwe maand betekent een nieuwe lading films, series en documentaires op Netflix. In december kunnen we weer flink wat titels verwachten. Dit zijn alle highlights op een rijtje.
Series
- My Next Guest with David Letterman and Adam Sandler – 1 december
- The Abandons – 4 december
- Man vs. Baby – 11 december
- Emily in Paris (seizoen 5) – 18 december
- Stranger Things (seizoen 5, deel 2) – 26 december
Films
- Troll 2 – 1 december
- My Secret Santa – 3 december
- Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery – 12 december
- The Great Flood – 19 december
- Goodbye June – 24 december
Comedy special
- Matt Rife: Unwrapped – A Christmas Crowd Work Special – 2 december
- Ricky Gervais: Mortality – 30 december
Live events
- Jake Paul vs. Anthony Joshua – 20 december
- Christmas Gameday: Lions vs. Vikings – 25 december
- Christmas Gameday: Cowboy vs. Commanders – 25 december
Kids & familie
- CoComelon Lane (seizoen 6) – 1 december
- Elmo and Mark Rober’s Merry Giftmas – 8 december
Twee spin-offs 'Game of Thrones' krijgen nieuw seizoen
Fans van ‘Game of Thrones’ hoeven voorlopig niet bang te zijn dat ze zonder serie komen te zitten. HBO heeft niet één maar twee spin-offs van de populaire reeks verlengd met een nieuw seizoen. Het gaat om ‘House of the Dragon’ en ‘A Knight of the Seven Kingdoms'.
Bij ‘House of the Dragon’ gaat het alweer om het vierde seizoen. Het derde moet nog verschijnen en dat zal in de zomer van 2026 gebeuren. Het vervolg daarvan gaat volgens HBO in 2028 in première.
De andere serie ‘A Knight of the Seven Kingdoms’, is nog helemaal niet verschenen. Het eerste seizoen is vanaf 19 januari te zien, en toch is er dus nú al een vervolg aangekondigd. Het tweede seizoen mogen we in 2027 verwachten.
"Wij zijn heel blij dat we de komende drie jaar nieuwe seizoenen van deze twee series kunnen brengen aan de fans van het ‘Game of Thrones’-universum", zegt Francesca Orsi, hoofd van HBO Drama Series and Films.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 23/11 Miley Cyrus
- 24/11 Sven Van Alboom
- 24/11 Kenji Gooris
- 24/11 Tom Odell
- 26/11 Rita Ora