Op deze datum opent karaokebar SingCity in Gent

Chelsy Vanlerberghe-20 november 2024 om 12:43

Ben jij klaar om de show te stelen? Vanaf 28 november opent SingCity officieel de deuren bij Kinepolis Gent! Deze nieuwe karaoke-spot is dé place to be voor een avond vol plezier en foute noten (we see you, wannabe Mariah Carey).

Het concept? Tien unieke karaokeboxen waar jij en je vrienden volledig los kunnen gaan. Elk thema is anders – ga je voor de glitter van Hollywood Glamour, de vibe van Kitsch Cabin, of het discogevoel met Funky Fever? Of je nu met drie bent of met dertig, er is een box die perfect past bij jouw crew.

En geen zorgen: als je stem het opgeeft na je vierde poging tot 'My Heart Will Go On', kan je terecht in de gezellige bar voor een cocktail of een hapje om op adem te komen.

Wil je een excuus om meteen te boeken? Van 28 november tot 2 december scoor je 25% Black Friday-korting op de huur van een karaokebox.

Zet 28 november in je agenda en check alvast www.singcity.be om je box te reserveren.

Derde 'Frozen'-film is in ontwikkeling, bevestigt Kristen Bell

Karen Luiken-18 oktober 2025 om 09:06

De derde ‘Frozen’-film komt er officieel aan. Kristen Bell, die Anna speelt in de filmreeks, zegt tegen Variety dat de productie van het nieuwe deel binnenkort van start gaat.

Kristen heeft het script van de film al gezien, maar mag daar naar eigen zeggen nog niks over kwijt. “Dit is alles wat ik kan zeggen”, aldus de actrice. “Ik zit achter slot en grendel.”

‘Frozen 3’ komt in 2027 uit. Dat is twaalf jaar na de eerste film, die in 2013 verscheen, en acht jaar na de tweede, die in 2019 uitkwam.

Hoe overleef je de 24 Urenloop (als loper én als supporter)

Chelsy Vanlerberghe-17 oktober 2025 om 14:01

Vanaf dinsdag 21 oktober om 20u is het weer zover: de 24 Urenloop neemt Leuven over. Tot woensdag 22 oktober om 20u rennen honderden studenten hun longen uit hun lijf op de atletiekpiste van Arenberg. Maar hoe bereid je je eigenlijk voor op dat studentikoze overlevingsspel? Hier is de cheat sheet lopers én supporters.

Als loper:

1. Train (een beetje)
Niemand verwacht Olympische tijden, maar een mini-conditie helpt wel. Probeer de week voordien al eens een paar rondjes te lopen. En als dat niet lukt? Fake it till you make it.

2. Kies de juiste outfit
Comfortabele sportkledij, maar wel in teamkleuren. Bonuspunten voor fluorescerende accessoires of matching sokken.En vergeet vooral geen droge kleren voor later.

3. Eet slim
Loper die denken dat ze het halen op chips en Jupiler, komen bedrogen uit. Hou het licht maar vullend: pasta, bananen, rijstkoeken, of wraps. En drink genoeg water (ja, water).

4. Geniet van het moment
De sfeer, de supporters, de chaos: dit is peak Leuven.

Als supporter

1. Kleed je warmer dan je denkt
Een jas is geen overbodige luxe.

2. Smeer je stem in
Je gaat schreeuwen, zingen, roepen en “ALÉ VTK!” brullen tot je hees bent. Je hebt 24 uur om te supporteren. Verdeel je energie, blijf drinken (ook water), en wissel je roepen af met dansen of snacken.

3. Maak sfeer
Supporteren is hier een teamsport op zich. Versier je stand, maak een banner met een foute slogan en neem alles mee wat lawaai maakt (zolang het de lopers niet hindert). Hoe meer glitter, lichtjes en lawaai — hoe beter. De sfeer maak je samen, en hoe gekker je support, hoe meer energie de lopers krijgen.

4.. Blijf tot het einde.
De laatste uren zijn magisch: uitgeputte lopers, adrenaline in de lucht en het ererondje met alle ploegen.

Ontdek meer