Klaasje Meijer is vorige maand in het diepste geheim in het huwelijksbootje gestapt. Een paar weken na het huwelijk maakt de voormalige K3-zangeres bekend dat ze het jawoord heeft gegeven aan haar vriend Max van Geest.
“Vorige maand, na tien jaar verkering, besloten we in een klein en intiem gezelschap een krabbeltje te zetten op het stadhuis van Rotterdam”, aldus het koppel. “Een fantastische dag, vol liefde, warmte en geluk. We hebben JA gezegd tegen elkaar en JA tegen een toekomst samen, met alle voor- en tegenspoed die het leven ons zal brengen.”
Hoewel fans niet wisten wanneer de bruiloft plaats zou vinden, konden ze wel weten dat de dag eraan zat te komen. Klaasje maakte namelijk eerder dit jaar al bekend verloofd te zijn met Max, die advocaat van beroep is. De twee verloofden zich tijdens een vakantie in de Zwitserse Alpen.
EOTB-ster Channah maakt geslacht en naam vierde kind bekend
Channah Koerten en Nordin Besling hebben hun tweede kindje mogen verwelkomen. Dat nieuws deelden ze vorige week al, maar nu laat het koppel ook weten welk geslacht én welke naam de kleine spruit heeft.
Die informatie werd dit weekend voor het eerst gedeeld tijdens een door Channah en Nordin georganiseerd feest, dat volgens Shownieuws op een locatie in Amsterdam plaatsvond. Allerlei bekende Nederlanders waren daarbij aanwezig en hoorden ter plekke dat het kersverse kindje van Channah en Nordin een zoon is die de naam Ocean draagt. Inmiddels is die informatie ook op de Instagram-profielen van de ouders te vinden.
Ocean is de grote broer van Yume, de dochter die Channah en Nordin vorig jaar verwelkomden. Channah heeft daarnaast ook nog twee andere kinderen, zoon Tiger en dochter Rumi, die ze met haar ex Quentin Steenwinkel kreeg.
Liese Luwel, bekend van ‘Big Brother’, is afgelopen weekend mama geworden van haar eerste kindje. Via Instagram laat ze weten dat zij en haar partner Soufyan een zoontje hebben gekregen.
De kleine man zag op vrijdag 14 november het levenslicht en draagt de naam Naïm. Niemand minder dan Michel Hennipman, die samen met Liese in het ‘Big Brother’-huis zat, is de dooppeter van het jongetje.
Liese en Soufyan maakten in mei bekend hun eerste kindje te verwachten. Liese schreef toen al dat ze geen vervelende kwaaltjes had, maar dat ze wel moest dealen met haar veranderende lichaam, buikkrampen en honger. “Dat is iets wat ik moet leren loslaten en omarmen. Babysteps, letterlijk”, aldus de realityster destijds.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 17/11 Gilles De Coster
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 20/11 Joe Biden
- 21/11 Carly Rae Jepsen
- 21/11 Russo