Serine Ayari verkent bijzondere werelden in 'De Outsider'

Chelsy Vanlerberghe-18 november 2024 om 09:43

Wat hebben sugarmommies en wietnonnen met elkaar gemeen? Op het eerste gezicht niet veel, maar in de nieuwe Streamz Original docureeks 'De Outsider' neemt komiek Serine Ayari je mee naar deze wereld. Vanaf 5 december kun je exclusief op Streamz zien hoe Serine met haar herkenbare humor en nieuwsgierigheid de levensstijl van deze bijzondere mensen verkent.

In Bodrum ontmoet ze jonge mannen die luxueuze levens leiden dankzij hun relaties met oudere, rijke vrouwen. Maar wat drijft hen? En hoe zien de sugarmommies zelf die relaties? Daarnaast volgt Serine het verhaal van de Sisters of the Valley, een groep spirituele vrouwen in Californië die cannabis kweken en verkopen én zichzelf beschouwen als nonnen.

'De Outsider' is geen doorsnee docureeks. Serine stelt de vragen die jij zou willen stellen, zonder oordeel, maar met veel empathie. Het resultaat: fascinerende verhalen over keuzes die mijlenver van ons dagelijks leven lijken te liggen.

Ontdek vanaf 5 december de unieke verhalen van de sugarmommies en vanaf 2 januari de wereld van de wietnonnen, exclusief op Streamz.

Dit is de releasedatum van ‘The Bear’ seizoen 4

Chelsy Vanlerberghe-14 mei 2025 om 13:18

Goed nieuws voor fans van ‘The Bear’: het vierde seizoen van de populaire reeks dropt op donderdag 26 juni op Disney+. En zoals gewoonlijk gooit de reeks het weer over een iets andere boeg.

Carmy, Sydney en Richie keren terug, dit keer met een duidelijk doel voor ogen: niet gewoon overleven, maar écht excelleren. Hun restaurant ‘The Bear’ moet naar een hoger niveau, en dat brengt de nodige chaos, spanningen en groeimomenten met zich mee. Of zoals Disney het zelf verwoordt: dit seizoen draait niet enkel om beter worden, maar ook om keuzes maken over wat je wil vasthouden.

De cast blijft grotendeels hetzelfde met Jeremy Allen White, Ayo Edebiri en Ebon Moss-Bachrach in de hoofdrollen. Ook Abby Elliott, Lionel Boyce en Matty Matheson zijn weer van de partij.

Na het winnen van maar liefst 11 Emmy’s voor seizoen 2, liggen de verwachtingen hoog. Alle 10 afleveringen van seizoen 4 staan op 26 juni meteen online, perfect om in één keer te bingen tijdens de zomervakantie.

‘Spring Breakers 2’ is officieel in de maak

Chelsy Vanlerberghe-14 mei 2025 om 11:58

Dertien jaar na de originele 'Spring Breakers' komt er een sequel: 'Spring Breakers: Salvation Mountain'. Maar wie hoopt op een terugkeer van Selena Gomez, James Franco of Vanessa Hudgens, is eraan voor de moeite. De nieuwe film krijgt een volledig andere cast en regisseur.

Bella Thorne, Grace Van Dien ('Stranger Things'), Ariel Martin ('Zombies 2') en True Whitaker nemen het over van de originele girlsquad. De regie is in handen van Matthew Bright ('Freeway'), en het verhaal volgt opnieuw een groep rebelse meisjes op spring break, die al snel in de problemen komt.

De producers van de originele film, Chris Hanley en Jordan Gertner, zijn opnieuw betrokken en beloven een “bold ride for Gen Z”.

In 2014 was er al eens sprake van een sequel ('The Second Coming'), maar die werd nooit gemaakt. Of deze nieuwe poging wel iets wordt? Dat hangt af van wie het in Cannes wil kopen.

Ontdek meer