Dat de productie van het derde seizoen van ‘Euphoria’ vertraagd is, ligt niet aan het drukke schema van Zendaya. De actrice zegt in een gesprek met Vanity Fair dat ze klaar is voor het nieuwe seizoen.
Zendaya niet de oorzaak van vertraging derde seizoen 'Euphoria'
“De productie is niet uitgesteld vanwege mij”, vertelt Zendaya. “Ik ben er altijd klaar voor geweest, ik heb gewoon gewacht.”
Eerder deze week maakte HBO Max-baas Casey Bloys bekend dat de opnames van het langverwachte derde seizoen midden of eind januari van start gaan. “We zijn het seizoen aan het opnemen. Ik heb de scripts gelezen. We zijn blij. We gaan door. Alle acteurs zitten in de show”, zo klonk het.
Het is nog niet bekend wanneer het derde seizoen op HBO Max verschijnt.
Disney+ brengt 'The Amateur' naar je digitale scherm
Hou je van spannende thrillers? Dan ga je het vast heel leuk vinden dat je over een week een gloednieuwe parel op Disney+ kunt vinden. De streamingsdienst maakt ‘The Amateur’ beschikbaar voor abonnees.
‘The Amateur’ vertelt het meeslepende verhaal van CIA-codekraker Charlie Heller, die zijn intellect inzet in een nietsontziende zoektocht naar gerechtigheid nadat zijn vrouw omkomt bij een terroristische aanslag. Onder de tactische begeleiding van de doorgewinterde CIA-agent Henderson groeit Heller uit van analist tot wreker.
De hoofdrollen worden gespeeld door Rami Malek en Laurence Fishburne. Andere rollen zijn weggelegd voor Rachel Brosnahan, Jon Bernthal en Caitriona Balfe.
‘The Amateur’ is vanaf 17 juli te zien bij Disney+.
De officiële trailer van tweede seizoen 'Wednesday' is gearriveerd
Ben jij al aan het aftellen naar de 6 augustus, de dag waarop het langverwachte tweede seizoen van ‘Wednesday’ verschijnt? Wij doen met je mee! In de afgelopen weken kregen we al verschillende voorproefjes, maar een officiële trailer bleef uit. Tot nu!
In het nieuwe seizoen krijgen we te zien hoe Wednesday terugkeert naar de Nevermore Academy, waar ze (opnieuw) te maken krijgt met mysterieuze zaken en oude vijanden.
De rol van Wednesday wordt weer gespeeld door Jenna Ortega. Verder zijn ook Hunter Doohan, Enid Sinclair, Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán en Joy Sunday weer te zien. Nieuw dit seizoen zijn de castleden Lady Gaga, Steve Buscemi en Owen Painter.
Het tweede seizoen wordt opgedeeld in twee delen, waarvan het eerste deel op 6 augustus verschijnt en het tweede op 3 september.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 14/07 Flo Windey
- 14/07 Oliver Symons
- 15/07 Jade Anna
- 15/07 Kobe Peeters
- 16/07 Marthe De Pillecyn