Lady Gaga maakt een opwachting in het tweede seizoen van 'Wednesday', meldt Variety. Het gaat om een cameo-rol, al blijven details voorlopig geheim. De populaire Netflix-serie is nu bezig met opnames in Ierland.
Dit is Gaga’s nieuwste acteerrol. Onlangs speelde ze in 'Joker: Folie à Deux' naast Joaquin Phoenix. Voor 'A Star Is Born' met Bradley Cooper werd ze genomineerd voor een Oscar. De popster speelde eerder in films zoals 'House of Gucci' en seizoenen van 'American Horror Story'. Wat haar rol in 'Wednesday' zou zijn, is nog onduidelijk.
Netflix heeft nog niet gereageerd op het nieuws, en Gaga’s team ook niet.
Jenna Ortega, die Wednesday Addams speelt, zei eerder al dat "Netflix Gaga dolgraag in de serie wilde hebben" nadat een dansscène uit aflevering 4, gemixt met Gaga's 'Bloody Mary', viraal ging op TikTok.
'Wednesday' verscheen in november 2022 en was meteen een gigantisch succes op Netflix. De serie is de meest bekeken Engelstalige show ooit op het platform, met 12 Emmy-nominaties en vier gewonnen prijzen. De productie van seizoen 2 liep vertraging op door de staking in Hollywood.
Hailey Bieber heeft haar huidverzorgingslijn verkocht aan e.l.f. Beauty. Het model krijgt er maar liefst 1 miljard dollar voor. Omgerekend is dat meer dan 885 miljoen euro.
De verkoop betekent niet dat Hailey compleet afscheid neemt van haar merk. De vrouw van Justin Bieber blijft betrokken bij het bedrijf en wordt niet alleen commercieel directeur, maar ook strategisch adviseur.
Koper e.l.f. – een afkorting voor eyes, lips and face – betaalt volgens BBC 800 miljoen dollar in contanten en aandelen voor het bedrijf, met mogelijk nog een latere uitbetaling van 200 miljoen. Dat laatste is afhankelijk van de omzetgroei in de toekomst. De deal wordt naar verwachting later dit jaar afgerond.
De 28-jarige Hailey richtte Rhode Skin in 2022 op en verkoopt er onder andere blush en verzorgingsproducten voor de lippen mee.
Ze hebben er jaren keihard voor moeten strijden, maar nu is het eindelijk zover en kunnen ze het bekendmaken. Lauren en Cameron uit het eerste seizoen van ‘Love is Blind’ verwachten een kindje samen.
De weg naar de zwangerschap van Lauren was geen gemakkelijke. In een interview met People vertelt het koppel dat ze er vier jaar over hebben gedaan om op het punt te komen waar ze nu zijn. Lauren is zwanger geworden door IVF.
“Toen we het woordje ‘zwanger’ op de zwangerschapstest zagen, was dat een opluchting”, zo klinkt het. “Het was geweldig. We keken elkaar aan. Ik viel op mijn knieën en barstte in tranen uit. Het heeft heel lang geduurd. We proberen al vier jaar zwanger te worden.”
De lovebirds kwamen er een paar maanden geleden achter dat ze een kindje krijgen. Precies in een periode dat ze wel een lichtpuntje konden gebruiken. “Ik verloor mijn vader met Kerstmis vorig jaar”, aldus Lauren.
“We deden de zwangerschapstest eind januari, begin februari. Dus dit was letterlijk een lichtpuntje in een donkere periode. Dit was de vonk die onze hele familie nodig had. We hebben het zo lang geprobeerd. Natuurlijk was het dubbel omdat mijn vader er niet fysiek bij is, maar we weten dat hij over ons waakt.”
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 30/05 Aaron De Groeve
- 31/05 Amelie Lens
- 01/06 Elias Verwilt
- 01/06 Tom Holland
- 05/06 Troye Sivan