Lady Gaga krijgt rol in 'Wednesday'

Chelsy Vanlerberghe-14 november 2024 om 09:05

Lady Gaga maakt een opwachting in het tweede seizoen van 'Wednesday', meldt Variety. Het gaat om een cameo-rol, al blijven details voorlopig geheim. De populaire Netflix-serie is nu bezig met opnames in Ierland.

Dit is Gaga’s nieuwste acteerrol. Onlangs speelde ze in 'Joker: Folie à Deux' naast Joaquin Phoenix. Voor 'A Star Is Born' met Bradley Cooper werd ze genomineerd voor een Oscar. De popster speelde eerder in films zoals 'House of Gucci' en seizoenen van 'American Horror Story'. Wat haar rol in 'Wednesday' zou zijn, is nog onduidelijk.

Netflix heeft nog niet gereageerd op het nieuws, en Gaga’s team ook niet.

Jenna Ortega, die Wednesday Addams speelt, zei eerder al dat "Netflix Gaga dolgraag in de serie wilde hebben" nadat een dansscène uit aflevering 4, gemixt met Gaga's 'Bloody Mary', viraal ging op TikTok.

'Wednesday' verscheen in november 2022 en was meteen een gigantisch succes op Netflix. De serie is de meest bekeken Engelstalige show ooit op het platform, met 12 Emmy-nominaties en vier gewonnen prijzen. De productie van seizoen 2 liep vertraging op door de staking in Hollywood.

Geruchtenmolen draait overuren over zesde seizoen 'Only Murders in the Building'

Karen Luiken-28 oktober 2025 om 12:48

Terwijl het vijfde seizoen van ‘Only Murders in the Building’ het einde nadert, wordt er nu al gepraat over het vervolg. Deadline meldt dat er mogelijk een zesde seizoen komt en dat het zich dit keer in Londen zou afspelen.

Laten we vooropstellen dat de reeks nog geen officieel groen licht heeft gekregen voor een zesde seizoen. Maar als dat er komt, en dat is in de lijn der verwachting, dan speelt het verhaal van dat seizoen zich mogelijk voor het eerst in de geschiedenis van ‘Only Murders in the Building’ niet in Amerika af. In plaats daarvan zou de cast af kunnen reizen naar Londen.

De verhuizing van Amerika naar Londen wordt volgens Deadline gesuggereerd in de seizoensfinale van het vijfde seizoen, die vandaag in première gaat. Verdere details zijn er nog niet, laat staan zekerheden.

Dua Lipa is rijkste bekende jonge Brit

Karen Luiken-28 oktober 2025 om 11:34

Ze is pas 29 jaar, maar heeft nu al een vermogen van meer dan 147 miljoen dollar. En daarmee mag Dua Lipa zich volgens Heat World de rijkste bekende Brit onder de dertig jaar noemen.

Vorig jaar stond Dua op de tweede plek – Harry Styles had toen recht op de eerste, maar omdat hij inmiddels 31 jaar oud is, krijgt hij geen plekje meer op de lijst – en het vermogen van Dua werd toen op een kleine 120 miljoen euro geschat. Daar is nu bijna 30 miljoen bij gekomen, waarvan Dua een groot deel te danken heeft aan haar ‘Radical Optimisim’-tour.

Op de tweede plek van de lijst staat dit jaar Tom Holland met bijna 41 miljoen euro, gevolgd door Lewis Capaldi, Millie Bobby Brown en het ‘Love Island’-koppel Molly-Mae Hague en Tommy Fury.

Ontdek meer