Nu de koudere dagen aanbreken, is het weer tijd voor gezellige gezelschapsspelletjesavonden. En dé hit van het jaar om op tafel te gooien? Monkey Palace van Asmodee! Dit strategische bordspel met een LEGO®-twist werd onlangs bekroond tot ‘Toys & Games of the Year 2024 perfecte combo van fun en competitie om jou en je vrienden aan het bouwen én battlen te krijgen.
Monkey Palace is het spel van het jaar 2024!
In Monkey Palace werk je met 2 tot 4 spelers samen om een vervallen junglekasteel te herstellen met LEGO®-steentjes. Maar opgelet: terwijl je samen bouwt, strijd je ondertussen ook tegen elkaar om de meeste bananen en stenen binnen te halen. Wie wint, claimt de troon van het paleis.
De jury is fan en wij snappen waarom: Monkey Palace mixt bouwen met LEGO® en tactiek, wat elke speelbeurt uniek maakt. Het eindresultaat? Geen kasteel is ooit hetzelfde en elke ronde brengt een andere strategie. Ideaal voor wie altijd met LEGO® heeft gespeeld en stiekem nog altijd fan is.
Ideaal voor die spelletjesavond of om binnenkort onder de boom te leggen. Of misschien komt de Sint er binnenkort mee langs?!
Dit zijn de eerste beelden van nieuw seizoen 'De Verhulstjes'
Hoewel het nieuwe seizoen van ‘De Verhulstjes’ pas in september van start gaat, heeft Play4 fans nu al verrast met een voorproefje. De eerste beelden zijn verschenen en geloof ons: die zijn hilarisch. Precies zoals je van Gert, Ellen, Viktor en Marie gewend bent!
In het fragment vertelt huishoudster Martine hoe ze ooit vast heeft gezeten in een toilet. En hoe ze daar niet uitkwam toen ze om hulp riep. De enige oplossing om uit te breken, was om door de muur te kruipen. Hoor je dat goed? Ja, dat hoor je goed. Kijk maar mee.
Lewis Capaldi verrast fans met nieuwe muziek
© Joel Hoylaerts
Na een lange afwezigheid is Lewis Capaldi weer terug. De zanger, die een pauze nam om zich op zijn gezondheid te focussen, heeft vandaag een nieuw liedje uitgebracht.
Lewis kondigde in 2023 aan dat hij er even tussenuit ging omdat het niet goed ging met zijn gezondheid. Hij heeft Gilles de la Tourette en de klachten daarvan werden steeds erger. Ook kampte hij met mentale klachten.
De rust lijkt te hebben geholpen, want Lewis is back on track en heeft zelfs al nieuwe muziek uitgebracht. Vandaag verscheen het nummer ‘Survive’, de opvolger van het liedje ‘Strangers’, dat anderhalf jaar geleden verscheen.
Het lijkt erop dat de muzikale comeback hier niet bij blijft. Volgens geruchten zal Lewis dit jaar op het Britse muziekfestival Glastonbury staan.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 01/07 Nathan Bouts
- 01/07 Veerle Dejaeger
- 02/07 Ashley Tisdale
- 02/07 Manuals
- 02/07 DJ Manuals