Dit jaar voelt De Warmste Week warmer dan ooit met een splinternieuw symbool: het knuffelvlammetje! Twee schattige vlammetjes die elkaar omarmen zijn het het perfecte accessoire om warmte en verbondenheid uit te stralen. Vlambassadeur Zita Wauters steekt haar handen uit de mouwen om iedereen een knuffelvlammetje op te spelden en zo te strijden tegen eenzaamheid.
De Warmste Week gaat van start met nieuw vlammetje
Vanaf vandaag kan iedereen opnieuw een vlammetje kopen voor De Warmste Week. Nieuw dit jaar zijn de sleutelhangers, die je niet enkel voor jezelf koopt: deel de sleutelhanger met iemand die je een warm hart toedraagt. Door jouw aankoop steun je maar liefst 276 projecten rond eenzaamheid, met alle opbrengsten rechtstreeks naar het DWW-fonds, beheerd door de Koning Boudewijnstichting.
Voor €4 haal je al een knuffelvlammetje in huis en een sleutelhanger heb je voor €6. Je vindt ze op dewarmsteweek.be of bij KBC-kantoren in jouw buurt. Zita Wauters trekt door Vlaanderen en Brussel, vastbesloten om zoveel mogelijk mensen te betrekken bij deze missie.
De Warmste Week is er dit jaar van 18 tot en met 24 december in Brugge, live te volgen op VRT 1, Studio Brussel, MNM, Ketnet en VRT MAX.
Een 24-jarige skydiver is afgelopen weekend om het leven gekomen tijdens een sprong in de Zwitserse Alpen. Dat meldt de lokale politie volgens verschillende media.
Liam Byrne, de man in kwestie, maakte zaterdag met twee anderen een sprong van ongeveer 2400 meter van de Gitschenberg in Zwitserland. Door nog onbekende reden week Liam af van zijn geplande koers en kwam hij op een rotsformatie terecht. Hij overleefde dat niet. De twee anderen zijn wel veilig geland.
De 24-jarige man stond bekend als wingsuit-vlieger en droeg tijdens zijn sprongen een speciaal pak waarmee hij in de lucht kon opstijgen. Ruim 4000 keer ging dat goed, maar afgelopen weekend werd zijn grote passie hem fataal.
Amazon’s jaarlijkse dealsfestijn keert terug naar België, en dat vier je dit jaar niet alleen met korting, maar ook met grilltangen in de hand. Van 8 tot 11 juli kunnen Prime-leden vier volle dagen lang shoppen met stevige kortingen op alles van fashion tot elektronica. Maar er is meer: wie geluk heeft, belandt zelfs op een exclusieve BBQ met sterrenchef Roger van Damme.
De slogan? Shop, Save & Grill. Want naast de honderdduizenden deals gooit Amazon deze zomer ook de gezelligheid in de strijd, volledig in Belgische stijl. Uit onderzoek blijkt dat 71% van de Belgen barbecueën ziet als een echte traditie, en dus organiseert Amazon drie gratis BBQ-events in Gent, Brussel en Antwerpen, mét Roger van Damme aan het roer. Snel inschrijven is de boodschap, want er zijn slechts 100 plaatsen per stad.
Ook buiten de barbecue valt er van alles te beleven: concerttickets voor Metejoor, een comedy-avond met Pablo Andres én spotlight op Belgische merken zoals Loop Earplugs en GIMBER.
Kort samengevat: vier dagen shoppen, kortingen op alles wat je deze zomer nodig hebt en kans op een fancy BBQ in je eigen stad. Inschrijven voor de beleving kan via deze link tot 27 juni, maar wacht niet te lang, want de plaatsen zijn beperkt.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 04/07 Post Malone
- 05/07 Robbie van de Graaf
- 05/07 Gloria Monserez
- 06/07 Bram en Daan De Bruyn
- 08/07 Jaden Smith