Het had niet veel gescheeld of Shawn Mendes was jaren geleden in een verslaving terechtgekomen. De zanger zegt daar enorm bang voor te zijn geweest toen hij in 2022 zijn wereldtournee annuleerde.
Shawn Mendes vreesde voor drugs- en alcoholverslaving
In die periode begon Shawn steeds meer te gebruiken, zowel voor als na zijn shows. Hij had daar in door kunnen slaan, maar trapte gelukkig op tijd op de rem.
“Ik voelde me heel verloren”, zegt hij in een gesprek met New York Times. “Ik wilde niet de muzikant worden die alcohol en drugs ging gebruiken omdat hij het niet meer aankon. Dat wilde ik echt niet. Ik wilde de andere kant op.”
En dus nam hij de drastische keuze om zijn tour te cancelen en zich op andere dingen te focussen. Een keuze die, zegt Shawn, nodig was om volwassen te worden. “Ik leerde toen dat je geen leven kunt leiden zonder anderen teleur te stellen.”
Zien: Tom Waes schittert in nieuwe reeks 'Badgast'
We krijgen er binnenkort een gloednieuwe fictiereeks bij: ‘Badgast’. Een spannende, tragikomische maar hartverwarmende serie met Tom Waes in de hoofdrol. En dít zijn de eerste beelden.
‘Badgast’ gaat over de gescheiden vader Vince en zijn tienerdochter Zoë, die voor het eerst sinds lange tijd samen op vakantie gaan naar het Nederlandse eiland Terschelling. De wat knullige Vince is een - op zijn minst gezegd niet zo succesvolle - gelukszoeker. Een onbeholpen vader die toch wil bewijzen dat hij de coole papa is, in de hoop de relatie met zijn dochter te herstellen. Maar dat is niet zo simpel op een plek waar de ‘eilanders’ toeristen steevast denigrerend ‘badgast’ noemen. Dat, en een hoop onderlinge problemen, geheimen en leugens, maken het Vince en Zoë heel moeilijk.
Tom Waes speelt de rol van vader Vince en de rol van dochter Zoë wordt vertolkt door Freya Van Campenhout. Andere castleden zijn Hannah van Lunteren, Anneke Blok, Ferdi Stofmeel, Werner Kolf, Jack Wouterse, Romijn Conen en Lotje van Lunteren.
‘Badgast’ is vanaf vrijdag 19 december volledig te zien via VRT MAX en vanaf zondagavond 4 januari ook elke zondag op VRT 1. In Nederland kunnen kijkers de serie zien via KRO-NCRV en NPO Start.
De nominaties voor de MIA’s, de Music Industry Awards, zijn bekend voor dit jaar. De grootste kanshebber is Pommelien Thijs, die maar liefst negen keer is genomineerd.
Tijdens de uitreiking van de MIA’s, die plaatsvindt op woensdag 4 februari in de ING Arena in Brussel, worden er elf publieksprijzen en zes sectorprijen uitgedeeld. Per categorie zijn vijf kanshebbers geselecteerd.
Pommelien maakt kans in vijf publieks- en vier sectorprijzen. Na haar zijn Zwangere Guy en Dressed Like Boys de grootste kanshebbers met respectievelijk zeven en zes nominaties. Metejoor heeft er vijf op zijn naam staan en Soulwax volgt met vier nominaties. Andere kanshebbers zijn onder anderen Amelie Lens, Red Sebastian, Uwse, Black Flower, Mentissa, Nina Kortekaas, Emmy d’Arc en DJ Licious.
Stemmen voor de publieksprijzen kan vanaf nu tot en met zondag 7 december via de website www.mias.be.
Ontdek meer
Viktor Verhulst verloofd met Sarah Puttemans
De tortelduifjes gaan trouwen.
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 26/11 Rita Ora
- 29/11 Mathieu Terryn
- 30/11 DJ Louis XIV
- 02/12 DJ Like Mike
- 02/12 Charlie Puth