Legendarische ontmaskering in 'The Masked Singer'

Karen Luiken-02 november 2024 om 08:47

Kijkers van ‘The Masked Singer’ werden gisteren voor de derde week op rij getrakteerd op niet één maar twee ontmaskeringen. Dit keer was het de beurt aan Space Babe en Scooter om hun echte identiteit bekend te maken.

Nadat in de voorbije weken Tik & Tok en Eekhoorn & Dame hun maskers afzetten, deden gisteren Space Babe en haar Scooter dat. In het ene pak bleek Marie Verhulst te zitten, in het andere haar trouwe viervoeter Samson.

Samen zingen was voor het duo niet nieuw, maar de taal waarin ze dat deden was dat wel. “Ik zing heel graag, maar vind niet per se dat ik daar goed in ben”, klinkt het bij Marie. “Ik zet mij niet in de categorie ‘zangeres’. Ik ambieer geen solocarrière en heb dat ook nooit gedaan. Als kind zong ik in een koor omdat ik het leuk vond dat er anderen bij waren. Ik weet niet of ik in mijn eentje had meegedaan aan ‘The Masked Singer’. Het voelde vertrouwd omdat Samson gewoon naast mij stond.”

Margot Robbie over ‘Wuthering Heights’: “Jacob Elordi gaf me knikkende knieën"

Chelsy Vanlerberghe-05 december 2025 om 17:24

Margot Robbie praat in British Vogue openhartig over haar nieuwe film ‘Wuthering Heights’, een gothic romance waarin ze naast Jacob Elordi te zien is. De trailer was al behoorlijk suggestief, maar volgens Robbie gaat de film minder over “pure hitte” en meer over epische, allesverslindende liefde.

Robbie noemt de beelden “provocatief”, maar benadrukt dat regisseur Emerald Fennell vooral een romance wilde neerzetten zoals we die lang niet meer gezien hebben. Niet alleen expliciete scènes dus: “Mensen verwachten dat het superrauw wordt, maar ik denk dat ze verrast zullen zijn. Het is romantischer dan provocatief.”

Toch blijven bepaalde momenten hangen. Zo omschrijft Robbie een scène waarin Heathcliff (Elordi) haar met één hand optilt en tegelijk tegen de regen beschermt. Geen seksscène, wel eentje die haar “bijna door de knieën deed zakken”.

Daarnaast gaat Robbie ook in op de controverse rond de casting. Fans vroegen zich af waarom Fennell van het originele boek afweek, maar Robbie snapt de reacties. Tegelijk gelooft ze dat iedereen overtuigd zal zijn zodra ze de film zien. Over Elordi zegt ze zelfs: “Hij ís Heathcliff. Vertrouw me maar.”

Fennell verdedigt haar keuzes: Catherine moest iemand zijn met “sterallure, complexiteit en charisma”, en volgens haar brengt Robbie dat moeiteloos mee. Dat de marketing sexy en sweaty is? Volgens beiden hoort dat bij het gevoel dat Fennell wil oproepen: films die je lijf laten reageren, of het nu door spanning, romantiek of ongemak is.

‘Wuthering Heights’ verschijnt op 13 februari 2026 in de zalen. Robbie belooft één ding: een grootse romance die “je borst doet zwellen of je even de adem beneemt”. Dat belooft.

Netflix dropt releasedatum voor ‘Peaky Blinders: The Immortal Man’

Chelsy Vanlerberghe-05 december 2025 om 17:01

Peaky-fans, hij is eindelijk daar: de film. Netflix heeft vandaag de releasedatum gedropt voor ‘Peaky Blinders: The Immortal Man’, het langverwachte vervolg op de razend populaire reeks. Vanaf 20 maart 2026 staat Birmingham opnieuw in lichterlaaie, mét Cillian Murphy terug als Tommy Shelby.

De film neemt je mee naar Birmingham in 1940, midden in de chaos van WOII. Tommy leeft in zelfgekozen ballingschap, maar wordt gedwongen terug te keren voor zijn zwaarste confrontatie tot nu toe. Zijn familie, zijn land én zijn eigen nalatenschap staan op het spel. Kortom: het wordt intens.

Wie zit er allemaal in?
Naast Cillian Murphy duiken ook Rebecca Ferguson, Tim Roth, Sophie Rundle, Barry Keoghan en Stephen Graham op in de cast. Sterk materiaal.

De film werd geschreven door Steven Knight, de bedenker van de originele reeks, en geregisseerd door Tom Harper. Knight produceert ook mee, samen met onder meer Murphy zelf.

‘Peaky Blinders: The Immortal Man’ staat op 20 maart 2026 wereldwijd op Netflix. By order of the Peaky Blinders.

Ontdek meer