Nieuw seizoen 'Sky Rojo' staat op Netflix

Karen Luiken-25 juli 2021 om 09:29

Geen plannen voor vandaag? Doe je schoenen uit, trek een trainingspak aan en nestel jezelf in een comfortabele positie op de bank. Zet Netflix aan en bestel wat eten. Deze zondag doe jij namelijk niets anders dan het kijken van ‘Sky Rojo’. Het tweede seizoen staat online!

‘Sky Rojo’ gaat over Coral, Wendy en Gina. De drie dames zijn escorts en slaan door fatale gebeurtenissen in een bordeel op de vlucht voor hun pooier en zijn handlangers. Ze hebben één doel: vijf minuten langer in leven blijven. Om zover mogelijk vandaan te blijven van Christian en Moisés, gaan ze op een gewelddadige roadtrip.

In het tweede seizoen worden de rollen omgedraaid en zijn het juist de dames die achter de heren aan zitten. Het avontuur van de escorts is verspreid over acht afleveringen, die allemaal in één drop op Netflix zijn gegooid. Ben je nog wel even zoet mee dus!

Vierde seizoen 'Monster' gaat over Lizzie Borden

Karen Luiken-13 oktober 2025 om 06:25

Terwijl het derde seizoen van ‘Monster’ nog massaal wordt bekeken op Netflix, werkt de streamingsdienst achter de schermen alweer aan een vervolg. Daarin zal dit keer een vrouw centraal: Lizzie Borden, die ervan werd beschuldigd haar ouders te hebben vermoord. Actrice Ella Beatty gaat het personage spelen.

Lizzie Borden is een vrouw die in 1860 ter wereld kwam in Fall River, Massachusetts. Ze had een oudere zus genaamd Emma, een vader en een stiefmoeder. De zusjes werden vrij religieus opgevoed en de band met hun ouders werd naarmate ze ouder werden steeds slechter.

In augustus 1892 werd zowel vader als stiefmoeder vermoord met – vermoedelijk - een hakbijl. Een jaar later werd Lizzie gearresteerd en berecht van beide moorden, maar omdat er niet voldoende bewijs wa, werd ze later weer vrijgesproken. Ze bleef samen met haar zus in Fall River wonen, maar werd daar ondanks haar vrijspraak uitgekotst door de hele gemeenschap. In 1927 overleed Lizzie op 66-jarige leeftijd.

De rol van Lizzie wordt gespeeld door Ella Beatty, maar er zijn daarnaast ook rollen weggelegd voor Vicky Krieps, Rebecca Hall, Billie Lourd en Jessica Barden.

De productie van het vierde seizoen is al van start gegaan.

Nieuwste spin-off 'Game of Thrones' heeft een trailer

Karen Luiken-12 oktober 2025 om 12:48

Het gaat in januari eindelijk gebeuren: ‘A Knight of the Seven Kingdoms’, de nieuwste spin-off van ‘Game of Thrones’, gaat in première bij HBO Max. We hebben er al veel over gehoord en gedeeld, maar een trailer ontbrak nog. Tot nu.

‘A Knight of the Seven Kingdoms’ is gebaseerd op het boek ‘The Hedge Knight’ van George R.R. Martin en speelt zich af in Westeros, ver voor de gebeurtenissen in ‘Game of Thrones’.

Het verhaal draait om de jonge naïeve maar moedige ridder Ser Duncan the Tall en zijn schildknaap Egg. Ze bevinden zich in een tijdperk waarin de Targaryen-linie nog steeds de ijzeren troon in handen heeft en de herinnering aan de laatste draak nog niet uit de levende herinnering is verdwenen. Grote lotsbestemmingen, krachtige vijanden en gevaarlijke heldendaden wachten allemaal op deze onwaarschijnlijke en onvergelijkbare vrienden.

De cast bestaat onder meer uit Peter Claffey, Dexter Sol Ansell, Finn Bennett, Bertie Carvel, Tanzyn Crawford, Daniel Ings en Sam Spruell.

‘A Knight of the Seven Kingdoms’ is vanaf 19 januari te zien.

Ontdek meer