Eerste postume single van Liam Payne wordt vrijdag uitgebracht

Chelsy Vanlerberghe-29 oktober 2024 om 10:44

Vrijdag komt de eerste single van Liam Payne uit sinds zijn overlijden: 'Do No Wrong.' Fans van de Britse zanger, die eerder deze maand op 31-jarige leeftijd overleed, kunnen dan luisteren naar het duet dat hij samen met de Amerikaanse singer-songwriter Sam Pounds opnam.

Sam deelde op X dat hij hoopt dat het liedje de fans wat troost kan bieden. Hij sprak daarbij ook zijn steun uit voor Liams zoontje Bear en familie: “Ik bid dat dit een zegen mag zijn voor de wereld, precies zoals Liam altijd heeft gedroomd. Ik bid dat engelen jullie allemaal elke dag zullen troosten terwijl jullie luisteren. Ik bid dat dit lied een zegen mag zijn voor Ruth, Bear en de hele familie. Ik bid dat dit lied de negatieve echo’s mag overstemmen. Ik bid dat een bovennatuurlijke, positieve helende kracht jullie allemaal mag omarmen", schreef hij.

Liam Payne overleed op 16 oktober in Buenos Aires, na een val van een balkon in een hotel. Uit toxicologisch onderzoek bleek dat hij verschillende drugs in zijn systeem had. Het voormalig One Direction-bandlid was al een tijdje aan het werken aan nieuwe muziek. Eerder dit jaar bracht hij zijn single 'Teardrops' uit.

Aangrijpende nieuwe docu over studentmoorden nu te zien

Karen Luiken-12 juli 2025 om 07:33

De angstaanjagende moordzaak waarbij drie jaar geleden vier studenten van de universiteit van Idaho om het leven werden gebracht, is in beeld gebracht voor een documentaire. ‘One Night In Idaho: The College Murders’ is vanaf nu te zien bij Prime Video.

De moorden werden in de nacht van 13 november 2022 gepleegd. Ethan Chapin, Madison Mogen, Kaylee Goncalves en Xana Kernodle lagen te slapen toen ze met een mes om het leven werden gebracht. Twee andere huisgenoten bleven ongedeerd.

Wekenlang werd er gezocht naar de daders en verschillende mensen werden verhoord. Daar zaten ook de twee ongedeerde huisgenoten tussen, maar die bleken niks met de moord te maken te hebben.

Wie wel als verdachte werd aangehouden, is de 28-jarige Bryan Kohberger, maar hij ontkent jaren later nog steeds dat hij de moorden heeft gepland. Volgende maand vindt zijn rechtszaak plaats.

In de docu wordt de nacht van 13 november 2022 gereconstrueerd met exclusieve beelden, de twee overlevende huisgenoten worden geïnterviewd en ook andere betrokkenen komen aan het woord.

Romcom-lovers, deze is voor jullie: 'Too Much' staat online

Karen Luiken-11 juli 2025 om 13:20

Wie fan is van Lena Dunham, heeft er vanaf nu nieuw kijkvoer bij. Netflix heeft ‘Too Much’ met het wereldwijde web gedeeld, een romantische komedieserie gemaakt door Lena Dunham en haar man Luis Felber.

‘Too Much’ gaat over de chaotische Jessica uit New York, wiens leven absoluut geen romcom is. Haar nieuwe start in Londen na een bittere scheiding wordt een groot drama als ze verliefd wordt op een intense muzikant.

De hoofdrollen worden gespeeld door Megan Stalter en Will Sharpe, maar er zijn ook rollen voor onder anderen Andrew Scott, Jennifer Saunders, Kit Harington, Rita Ora én Jessica Alba.

‘Too Much’ bestaat uit tien afleveringen, die allemaal in één keer op Netflix zijn gezet. Veel kijkplezier!

Ontdek meer