Vrijdag komt de eerste single van Liam Payne uit sinds zijn overlijden: 'Do No Wrong.' Fans van de Britse zanger, die eerder deze maand op 31-jarige leeftijd overleed, kunnen dan luisteren naar het duet dat hij samen met de Amerikaanse singer-songwriter Sam Pounds opnam.
Eerste postume single van Liam Payne wordt vrijdag uitgebracht
Sam deelde op X dat hij hoopt dat het liedje de fans wat troost kan bieden. Hij sprak daarbij ook zijn steun uit voor Liams zoontje Bear en familie: “Ik bid dat dit een zegen mag zijn voor de wereld, precies zoals Liam altijd heeft gedroomd. Ik bid dat engelen jullie allemaal elke dag zullen troosten terwijl jullie luisteren. Ik bid dat dit lied een zegen mag zijn voor Ruth, Bear en de hele familie. Ik bid dat dit lied de negatieve echo’s mag overstemmen. Ik bid dat een bovennatuurlijke, positieve helende kracht jullie allemaal mag omarmen", schreef hij.
Liam Payne overleed op 16 oktober in Buenos Aires, na een val van een balkon in een hotel. Uit toxicologisch onderzoek bleek dat hij verschillende drugs in zijn systeem had. Het voormalig One Direction-bandlid was al een tijdje aan het werken aan nieuwe muziek. Eerder dit jaar bracht hij zijn single 'Teardrops' uit.
Disney+ onthult officiële trailer 'Percy Jackson and the Olympians 2'
Ongeveer een maand voordat het tweede seizoen van ‘Percy Jackson and the Olympians’ verschijnt, heeft Disney+ de officiële trailer van de reeks gedeeld. Je bekijkt de beelden hieronder.
Het tweede seizoen is gebaseerd op 'The Sea of Monsters', het tweede boek in de geliefde en bestverkochte reeks van Rick Riordan. Nadat de beschermende grens van Kamp Halfbloed is doorbroken, begint Percy Jackson aan een epische odyssee door De Zee van Monsters, op zoek naar zijn beste vriend Grover en het enige dat het kamp kan redden - het legendarische Gouden Vlies. Met hulp van Annabeth, Clarisse en zijn pas ontdekte cycloop-halfbroer Tyson, wordt Percy’s overleving cruciaal om Luke, de Titaan Kronos en hun dreigende plan om Kamp Halfbloed - en uiteindelijk Olympus - ten val te brengen, te stoppen.
In seizoen twee zien we opnieuw Walker Scobell, Leah Sava Jeffries, Aryan Simhadri, Charlie Bushnell, Dior Goodjohn en Daniel Diemer, samen met een sterrencast van terugkerende acteurs en gastacteurs waaronder Lin-Manuel Miranda, Jason Mantzoukas, Glynn Turman, Timothy Simons, Virginia Kull, Courtney B. Vance, Andra Day, Adam Copeland, Sandra Bernhard, Margaret Cho, Kristen Schaal, Tamara Smart, Rosemarie DeWitt en Toby Stephens.
Het tweede seizoen gaat op 10 december in première bij Disney+ met twee afleveringen. Daarna verschijnt er elke woensdag een nieuwe aflevering.
Dit zijn de meest inspirerende influencers van België
Van Steffi Mercie tot Average Rob. Maar liefst veertien Belgische gezichten zijn gisteren in het Grand Casino in Knokke-Heist in de prijzen gevallen tijdens de tweede editie van de uitreiking van de Bisou Awards.
De Bisou Awards zijn bedoeld voor de meest inspirerende influencers in België. Er waren prijzen in veertien categorieën, waarvan ‘influencer van het jaar’ misschien wel de grootste was. Die prijs ging naar Steffi Mercie.
Average Rob won in de categorie ‘Industry award’ en Charlotte Wilmssen in ‘Wellbeing and Self Care’. Stien Edlund ging ervandoor met de prijs uit de categorie ‘Fitness and Sports’, terwijl Maureen Naudts en Jordy Arthur dat deden in de categorieën ‘Beauty and Make-up’ en ‘Craft and Creativity’.
De overige prijzen waren voor Kamielus (Travel and Adventure), Elias Verwilt (Entertainment), An-Katrien Casselman (Family and Relationships), A Lotte Love (Education), Louise Goedefroy (Food and Tasting), The Green Monki (Social impact), Juliet Bonhomme (Nature and Sustainability) en monsieuretmonsieur (Fashion and Style).
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 07/11 David Guetta
- 07/11 Chuki Beats
- 07/11 Tom Waes
- 09/11 Nathan Naenen
- 10/11 Joost Klein