Adele barst in tranen door aanwezigheid Céline Dion in publiek

Chelsy Vanlerberghe-28 oktober 2024 om 12:35

Queens supporting queens! De Britse zangeres Adele werd even emotioneel toen ze Céline Dion opmerkte in het publiek van haar Las Vegas Residency.

Tijdens het nummer 'When We Were Young' liep ze naar het Canadese icoon, en de twee omhelsden elkaar terwijl ze enkele woorden wisselden. Dion, zelf zichtbaar ontroerd, hield zelfs even Adele’s gezicht vast en kuste haar hand. Cute!

Na het optreden postte een fan een close-up van de ontroerende scène op X (vroeger Twitter). We zien hoe beide diva’s hun tranen wegdeppen, terwijl Céline’s tweelingzonen, Nelson en Eddy, hun mama troosten.

Adele is een grote fan van Céline Dion en heeft zelf een ingelijst stukje kauwgom van Céline in haar bezit. Een cadeautje van James Corden. Tijdens zijn 'Carpool Karaoke' vroeg hij Céline om haar kauwgom in een papiertje te spugen, speciaal voor Adele. In een interview met Vogue vertelde Adele dat het haar meest trotse bezit is.

Adele sluit volgende maand haar residency af en neemt daarna een lange pauze. “Nog 10 shows en dan verdwijn ik even. Hou jullie in m’n hart!” klonk het.

EOTB-ster Channah maakt geslacht en naam vierde kind bekend

Karen Luiken-17 november 2025 om 06:55

Channah Koerten en Nordin Besling hebben hun tweede kindje mogen verwelkomen. Dat nieuws deelden ze vorige week al, maar nu laat het koppel ook weten welk geslacht én welke naam de kleine spruit heeft.

Die informatie werd dit weekend voor het eerst gedeeld tijdens een door Channah en Nordin georganiseerd feest, dat volgens Shownieuws op een locatie in Amsterdam plaatsvond. Allerlei bekende Nederlanders waren daarbij aanwezig en hoorden ter plekke dat het kersverse kindje van Channah en Nordin een zoon is die de naam Ocean draagt. Inmiddels is die informatie ook op de Instagram-profielen van de ouders te vinden.

Ocean is de grote broer van Yume, de dochter die Channah en Nordin vorig jaar verwelkomden. Channah heeft daarnaast ook nog twee andere kinderen, zoon Tiger en dochter Rumi, die ze met haar ex Quentin Steenwinkel kreeg.

'Big Brother'-ster Liese mama geworden

Karen Luiken-17 november 2025 om 06:48

Liese Luwel, bekend van ‘Big Brother’, is afgelopen weekend mama geworden van haar eerste kindje. Via Instagram laat ze weten dat zij en haar partner Soufyan een zoontje hebben gekregen.

De kleine man zag op vrijdag 14 november het levenslicht en draagt de naam Naïm. Niemand minder dan Michel Hennipman, die samen met Liese in het ‘Big Brother’-huis zat, is de dooppeter van het jongetje.

Liese en Soufyan maakten in mei bekend hun eerste kindje te verwachten. Liese schreef toen al dat ze geen vervelende kwaaltjes had, maar dat ze wel moest dealen met haar veranderende lichaam, buikkrampen en honger. “Dat is iets wat ik moet leren loslaten en omarmen. Babysteps, letterlijk”, aldus de realityster destijds.

Ontdek meer