Opnames film 'The Mandalorian & Grogu' zitten erop

Karen Luiken-28 oktober 2024 om 12:30

It’s a wrap. ‘The Mandalorian & Grogu’, de volgende film in het ‘Star Wars’-universum, is klaar met filmen. Verschillende bronnen melden dat het eindresultaat in mei 2026 op het witte doek verwacht wordt.

De productie van ‘The Mandalorian & Grogu’ begon officieel in juli van dit jaar en inmiddels zijn de camera’s gestopt met draaien. Tijdens de opnames zijn er weinig problemen voorgevallen, waardoor de film op schema ligt voor een releasedatum van 22 mei 2026.

Met ‘The Mandalorian & Grogu’ worden de twee populaire Disney-personages voor het eerst samen naar het grote scherm gebracht. Ze waren al te zien in de Disney+-serie ‘The Mandalorian’, maar nu komen ze dus ook naar het witte doek. Het project wordt geregisseerd door John Favreau.

Eerste trailer voor ‘The Super Mario Galaxy Movie’

Karen Luiken-16 november 2025 om 07:55

De eerste trailer van ‘The Super Mario Galaxy Movie’, het vervolg op ‘The Super Mario Bros. Movie’ is eindelijk verschenen. De beelden zijn gedeeld door Nintendo en we moeten eerlijk toegeven: we zijn laaiend enthousiast.

‘The Super Mario Galaxy Movie’ is het vervolg op ‘The Super Mario Bros. Movie’ uit 2023. Die film ging over Mario en Luigi die in een andere wereld terechtkwamen.

Net zoals in de eerste film worden de stemmen ook in de tweede film ingesproken door Chris Pratt, Anya Taylor-Joy, Jack Black en Charlie Day. Zij zijn verantwoordelijk voor de rollen van Mario, Princess Peach, Bowser en Luigi.

Maar naast deze bekende gezichten krijgt de tweede film ook een aantal nieuwe gezichten. Of nou ja, nieuw... We kennen ze natuurlijk allemaal uit de videogames van Mario, want het gaat om niemand minder dan Rosalina en Bowser Jr. De personages worden ingesproken door Brie Larson en Benny Safdie.

'The Super Mario Galaxy Movie' is vanaf april 2026 te zien in de bioscoop.

It's a wrap: opnames 'Euphoria 3' afgerond

Karen Luiken-16 november 2025 om 07:50

Het is zover. De opnames van het langverwachte derde seizoen van ‘Euphoria’ zitten erop. Het heeft lang geduurd, maar het vervolg komt dus eindelijk onze kant op. Dat heeft actrice Sydney Sweeney bevestigd in een gesprek met Deadline.

“Ik heb de opnames vorige week afgerond”, aldus Sydney, die de rol van Cassie speelt in de serie. “Het is heel spannend. We hebben sinds februari gefilmd.”

De première voor het derde seizoen staat gepland voor 2026, ruim vier jaar nadat het tweede seizoen eindigde. fans mogen in het totaal acht afleveringen verwachten.

Naast Sydney keren ook Zendaya, Jacob Elordi, Hunter Schafer, Eric Dane, Alexa Demie en Maude Apatow terug in de serie.

Ontdek meer