De Amerikaanse streamingdienst Hulu heeft donderdag een documentaire gedropt over de laatste dagen van voormalig One Direction-lid Liam Payne, die recent is overleden.
Documentaire over laatste dagen Liam Payne online
De special bevat interviews met "met mensen die dicht bij Payne stonden". Zo vertelt Mary Byrne, oud-deelnemer van X Factor, over haar ervaringen met Liam en de rest van One Direction tijdens hun tijd in de talentenjacht in 2010, en de hechte band die ze sindsdien hebben behouden. Daarnaast komen een sociaal psycholoog, een fan van de band en ABC News-reporters Chris Connelly, Kelley Carter en Megan Ryte aan het woord.
De aflevering, getiteld 'Liam Payne's Final Days', maakt deel uit van 'IMPACT x Nightline' van ABC News Studios, een programma dat eerder ook een aflevering wijdde aan de dood van Friends-acteur Matthew Perry en andere grote popcultuurverhalen.
De beschrijving van 'Liam Payne's Final Days” luidt als volgt: “Drugs, een vernield hotelkamer en een dodelijke val: hoe One Direction's Liam Payne tragisch om het leven kwam. De plotselinge dood van de boybandzanger roept nieuwe vragen op over de schaduwzijde van roem. Hoe kon de briljante ster van de 31-jarige zo dramatisch vervagen?”
Liam, 31 jaar, overleed op 16 oktober na een val van de derde verdieping van het Casa Sur Hotel in Buenos Aires. De omstandigheden worden nog onderzocht, maar voorlopig onderzoek wees uit dat de val de fatale oorzaak was. Een toxicologisch rapport liet zien dat hij op dat moment verschillende drugs in zijn systeem had.
Als lid van One Direction scoorde hij wereldhits met 'What Makes You Beautiful', 'Best Song Ever' en 'Story of My Life.' De band verkocht meer dan 70 miljoen platen tussen 2010 en 2016, maar achter de schermen worstelde Liam met zware problemen. Hij kampte met verslaving en donkere gedachten. In juli 2023 deelde hij nog dat hij 100 dagen in rehab had gezeten en zes maanden nuchter was.
Of de documentaire ook bij ons te zien zal zijn, is nog onduidelijk.
Nieuwe details over volgende 'Super Mario'-film bekend
Nintendo heeft groot nieuws gedeeld over de volgende ‘Super Mario’-film. We weten niet alleen wat de titel gaat worden, het is ook bekend wanneer we de film kunnen verwachten.
First things first: de titel van de film. Die luidt: ‘The Super Mario Galaxy Movie’. En wanneer kunnen we die verwachten? In april 2026. Het is helaas nog niet bekend waar het verhaal over gaat.
‘The Super Mario Galaxy Movie’ is het vervolg op ‘The Super Mario Bros. Movie’ uit 2023. Die film ging over Mario en Luigi die in een andere wereld terechtkwamen.
Net zoals in de eerste film worden de stemmen ook in de tweede film ingesproken door Chris Pratt, Anya Taylor-Joy, Jack Black en Charlie Day.
Nieuwe must-see: komedieserie 'Chad Powers' op Disney+
Het nu al uitgebreide aanbod van Disney+ wordt deze maand nóg uitgebreider met de gloednieuwe komedieserie ‘Chad Powers’. De reeks met Glen Powell in de hoofdrol is vanaf 30 september te zien op de streamingsdienst.
De serie gaat over toptalent Russ Holliday, die acht jaar nadat een onvergeeflijke fout een einde maakte aan zijn veelbelovende carrière als college-quarterback zijn droom een nieuw leven wil inblazen. Hij vermomt zich als Chad Powers, een excentrieke nieuwkomer die zich aansluit bij de noodlijdende South Georgia Catfish.
De cast bestaat uit Glen Powell als Russ Holliday/Chad Powers, Perry Mattfeld als Ricky, Quentin Plair als Coach Byrd, Wynn Everett als Tricia, Frankie A. Rodriguez als Danny en Steve Zahn als Jake Hudson.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 14/09 Marie Verhulst
- 15/09 Lotte Vanwezemael
- 15/09 Joel Beukers
- 16/09 Flo Rida
- 19/09 Jimmy Fallon