Vanaf deze datum kijk je naar ‘Dames in de Dop’

Karen Luiken-25 oktober 2024 om 09:05

We weten eindelijk wanneer we naar het gloednieuwe seizoen van ‘Dames in de Dop’ kunnen kijken. Prime Video maakt met een trailer bekend dat de realityshow vanaf 8 november te streamen is.

‘Dames in de Dop’ was jaren geleden op de Nederlandse beeldbuis te zien en maakt nu - na al die tijd - een comeback.

In de realityshow doen negen bekende vrouwen mee aan een rigoureuze cursus, in een poging hun sociale vaardigheden aan te scherpen. Onder begeleiding van twee experts en een reeks inspirerende gastdocenten krijgen de vrouwen lessen in publiek voorkomen, sociale omgangsvormen, etiquette en diplomatiek.

Tijdens het traject kiezen de vrouwen ervoor om een nieuwe versie van zichzelf te worden, waardoor hun zelfvertrouwen zal groeien en de overhand krijgt op vroegere gewoontes. Welke dame slaagt erin om aan het eind van het programma de beste speech te geven en het landhuis te verlaten als een echte Lady of the Academy?

De show wordt gepresenteerd door Robbert Rodenburg. De deelnemende vrouwen zijn Anna Tschur, Cassidy Vermeulen, Emmely Hartjesveld, Fabienne van den Boogaart, Jennifer Casongo, Michelle van Dalen, Rachel Scheffer, Ramona Adema en Shani van Hoey.

Miley Cyrus dropt visueel album ‘Something Beautiful’ op Disney+

Chelsy Vanlerberghe-04 juli 2025 om 11:36

Miley Cyrus-fans, hou jullie vast: op 30 juli komt het volledige visuele album ‘Miley Cyrus: Something Beautiful’ naar Disney+. De popster trekt opnieuw alle registers open met dertien nieuwe nummers, vergezeld van een kleurrijke en fantasierijke popopera.

De film ging eerder al in première op het Tribeca Festival en kreeg een eenmalige bioscooprelease in Kinepolis. Nu komt hij eindelijk ook naar je beeldscherm. Miley werkte voor deze release samen met XYZ Films en regisseur Panos Cosmatos (bekend van de film Mandy), én ze nam zelf ook een regierol op zich.

Het project markeert opnieuw een samenwerking met Disney, die haar vorig jaar nog uitriep tot Disney Legend. En eerlijk: wie Hannah Montana heeft gekeken, weet hoe terecht dat is.

Schrijf je in voor 'Kotmadam Sarafian'

Simon Smetryns-04 juli 2025 om 09:11

Studeer je in Gent (of ga je binnenkort in Gent studeren), ben je niet bang voor een beetje camera-actie en wil je vanaf september 2025 tot en met juni 2026 op kot? Dan is dit je kans!

Voor het tweede seizoen van 'Kotmadam Sarafian' op VTM zoekt productiehuis Borgerhoff & Lamberigts TV nieuwe studenten die samen met Barbara Sarafian onder één dak willen wonen. Barbara is niet zomaar een huisbaas: ze is je kotmadam, een luisterend oor en soms ook een strenge mama. Maar vooral iemand die van het kot een warme thuis maakt, met duidelijke afspraken én genoeg ruimte voor plezier en vriendschap.

Klinkt dit als iets voor jou? Schrijf je dan nu in en wie weet beleef jij binnenkort een uniek kotavontuur.

Opgelet: je kan nog inschrijven tot zondag 13 juli '25.

Ontdek meer