Waarom kaartjes kopen voor een concert van Olivia Rodrigo als je haar show ook vanaf je luie zetel thuis kunt kijken? Tuurlijk, een show in real life zorgt voor een complete beleving, maar het kost ook veel geld. En precies daarom zijn we heel blij met Netflix. De streamingsdienst brengt deze maand de ‘GUTS World Tour’ van de zangeres naar je scherm!
Olivia startte de wereldtournee begin dit jaar nadat ze vorig jaar haar tweede album ‘GUTS’ uitbracht. Ze bezocht allerlei verschillende landen en maakte ook een stop in België. Maar voor iedereen die daar om wat voor reden dan ook niet bij kon zijn, of voor de mensen die wél gingen en het concert nóg een keertje willen zien, zet Netflix over een paar dagen een concertfilm van Olivia online.
‘Olivia Rodrigo: GUTS World Tour’ verschijnt op 29 oktober. Hieronder bekijk je de trailer.
Ziek of niet ziek, Suzan & Freek zijn er dit jaar gewoon bij voor het nieuwe seizoen van ‘The Voice of Holland’. In een bericht op social media laat het duo weten dat ze dit najaar zoals gepland plaats zullen nemen in de befaamde rode stoelen van het programma.
Vanwege het schokkende bericht over Freek, die ongeneeslijke en uitgezaaide longkanker blijkt te hebben, was het even de vraag of hij en Suzan nog wel mee zouden doen als coach aan ‘The Voice of Holland’. Maar nu blijkt dus van wel.
“Onder het motto ‘doen waar je blij van wordt’ is dit iets waar we al maanden naar uitkijken”, zo klinkt het. “De chemie met de rest van de club voelt zo enorm goed en echt, en we hebben er zó veel zin in. Van de programmamakers en de zender hebben we de afgelopen tijd volledig de ruimte gekregen om hierin voor ons de juiste afweging te maken, waarvoor dank. We willen dit geweldige avontuur absoluut niet missen en kijken nu al enorm uit naar de talenten die we bij de opnames van dit najaar mogen gaan verwelkomen!”
Behalve Suzan & Freek zijn ook Ilse de Lange, Willie Wartaal en Dinand Woesthoff als coach bij ‘The Voice of Holland’ betrokken.
Miley Cyrus dropt visueel album ‘Something Beautiful’ op Disney+
Miley Cyrus-fans, hou jullie vast: op 30 juli komt het volledige visuele album ‘Miley Cyrus: Something Beautiful’ naar Disney+. De popster trekt opnieuw alle registers open met dertien nieuwe nummers, vergezeld van een kleurrijke en fantasierijke popopera.
De film ging eerder al in première op het Tribeca Festival en kreeg een eenmalige bioscooprelease in Kinepolis. Nu komt hij eindelijk ook naar je beeldscherm. Miley werkte voor deze release samen met XYZ Films en regisseur Panos Cosmatos (bekend van de film Mandy), én ze nam zelf ook een regierol op zich.
Het project markeert opnieuw een samenwerking met Disney, die haar vorig jaar nog uitriep tot Disney Legend. En eerlijk: wie Hannah Montana heeft gekeken, weet hoe terecht dat is.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 08/07 Jaden Smith
- 10/07 Harper Beckham
- 10/07 Perrie Edwards
- 14/07 Oliver Symons
- 14/07 Flo Windey