Nieuwe teaser van tweede seizoen 'Knokke Off' gedeeld

Karen Luiken-23 oktober 2024 om 07:47

Hoe gaat het verhaal van ‘Knokke Off’ verder? Daar komen we deze winter achter als het tweede seizoen van de reeks op VRT MAX verschijnt. Gloednieuwe beelden geven alvast een klein tipje van de sluier.

De teaser volgt na een al eerder verschenen trailer en laat verschillende personages uit de serie zien. We spotten Louise, Daan en Alexander, maar ook Margaux en Melissa maken hun opwachting.

Het tweede seizoen gaat verder waar het eerste seizoen gestopt is. Terwijl Louise struggelt met mentale problemen, lijkt ze nog steeds geen keuze te kunnen maken tussen Daan en Alex. Komt alles goed, zowel op het gebied van liefde als privé? Komen hun ouders, die meer geheimen lijken te hebben dan hun puberende kinderen, weg met alle problemen die ze hebben veroorzaakt? En hoe loopt het af met het zusje van Alex nadat ze haar eigen vader heeft neergeschoten?

Je ziet het vanaf 6 december!

EOTB-ster Channah verwelkomt vierde kindje

Karen Luiken-11 november 2025 om 11:55

Channah Koerten is bevallen van haar vierde kindje. De realityster, vooral bekend van ‘Ex On The Beach’ en ‘Temptation Island’, maakt het nieuws via Instagram bekend.

‘Our baby has arrived’, schrijft Channah bij een foto van haar kersverse kindje, dat ze kreeg met haar partner Nordin Besling. Het is het tweede kindje voor het koppel samen; vorig jaar werden ze ouders van dochtertje Yume. Channah heeft daarnaast ook nog twee andere kinderen, zoon Tiger en dochter Rumi, die ze met haar ex Quentin Steenwinkel kreeg.

Het is nog niet bekend of de vierde spruit een jongetje of meisje is. Ook de naam is nog niet gedeeld.

Netflix-abonnement wordt duurder voor Belgische gebruikers

Karen Luiken-11 november 2025 om 11:48- Foto:

Mollie Sivaram on Unsplash

Gebruikers van Netflix gaan binnenkort meer betalen voor hun abonnement. De streamingsdienst heeft aangekondigd dat de maandelijkse kosten met één tot twee euro zullen stijgen, afhankelijk van welk lidmaatschap je hebt.

Netflix heeft drie verschillende abonnementen, waarvan de goedkoopste het basis abonnement is. Daarmee kun je op één scherm tegelijkertijd naar films en series kijken en je betaalde er eerst 9,99 euro voor. Nu gaat dat bedrag met één euro omhoog, dus 10,99 euro.

De andere twee abonnementsvormen, standard (twee schermen tegelijkertijd kijken) en premium (vier schermen tegelijkertijd kijken), gaan qua kosten allebei twee euro omhoog. Voor standard ga je 16,99 euro betalen en voor premium zelfs 21,99 euro.

Maak jij als ‘extra lid’ via iemand anders gebruik van Netflix? Ook dan zullen de prijzen stijgen. In plaats van 3,99 euro ga je nu 4,99 euro betalen per extra lid. Deze optie is alleen beschikbaar voor mensen met een standard- of premium-abonnement.

Het is al de tweede keer in een korte tijd dat Netflix de prijzen verhoogt. Vorig jaar in mei gebeurde dat namelijk ook al.

Ontdek meer