Kate Cassidy, de vriendin van Liam Payne, heeft voor het eerst gereageerd op het plotselinge overlijden van haar grote liefde.
Vriendin Liam Payne ‘compleet de weg kwijt’ na plotselinge overlijden
Kate schrijft ‘compleet de weg kwijt te zijn’. “Bedankt voor alle lieve berichten die jullie me hebben gestuurd”, begint ze haar bericht. “Ik ben compleet de weg kwijt. Niets voelde echt in de afgelopen paar dagen.”
De vriendin van Liam, die twee jaar met hem samen was, vraagt om privacy en rust. “Liam, mijn engel. Je bent alles. Ik wil dat je weet dat ik onvoorwaardelijk van je hield en dat ik de rest van mijn leven van je zal blijven houden. Ik hou van je Liam.”
Liam en Kate waren samen in Argentinië, maar Kate was daar niet meer op het moment dat Liam overleed. Kate was eerder naar huis gegaan.
Lewis Capaldi is weer helemaal terug van weggeweest. Na een lange pauze bracht de zanger afgelopen vrijdag een nieuwe single uit én verscheen hij weer op het podium tijdens het Britse festival Glastonbury. Maarrrr, daar blijft het niet bij, want op social media maakt hij nu bekend dat hij ook weer op tournee gaat!
“Het wordt tijd dat ik weer aan het werk ga. Ik hoop jullie daar te zien”, schrijft Lewis bij de aankondiging op Instagram. Zijn tournee begint op 7 september en duurt tot 29 september. In die paar weken tijd bezoekt hij tien verschillende plaatsen in Groot-Brittannië en Ierland.
Het nieuws volgt een paar dagen na de muzikale comeback van Lewis. Vrijdag dropte hij zijn nieuwe liedje ‘Survive’ en diezelfde dag verscheen hij ook op het podium bij Glastonbury. Dat was voor het eerst in een lange tijd, want de zanger was de afgelopen jaren veel met zijn gezondheid bezig. In 2023 kondigde hij een pauze aan omdat hij steeds meer Gilles de la Tourette-klachten kreeg, zowel fysiek als mentaal.
Freek Rikkerink van Suzan & Freek heeft via een uitgebreid bericht op Instagram van zich laten horen. De zanger, die een paar weken geleden te horen kreeg dat hij uitgezaaide longkanker blijkt te hebben, zegt dankbaar te zijn voor de steun van zijn fans.
Suzan & Freek stonden afgelopen weekend voor het eerst sinds de kankerdiagnose samen op het podium. Dat deden ze bij Concert at SEA, waar ze door een publiek van tienduizenden mensen werden toegejuicht. Ze kregen een minutenlange staande ovatie en iedereen zong uit volle borst mee met hun liedjes.
In zijn bericht schrijft Freek dat hij er nog steeds van moet bijkomen. “We hebben allebei nog nooit zoiets gevoeld, zo intens was het”, klinkt het. “4 weken geleden, op zondagochtend, 6 dagen na de diagnose, belde Suus ons management op. ‘Zeg alsjeblieft die festivals nog niet af, zet ze nog even een paar dagen on hold als dat nog kan.’ Ik was daar toen nog niet, ik zag het nog niet voor me dat ik deze teksten weer zou zingen, elk woord van onze nummers leek opeens een andere lading te hebben. Maar Suus wist dat ik dit na een paar dagen slaap juist wél zou willen. Omdat dit, samen met jullie, ons leven is en dit ons juist houvast geeft in een tijd waarin we zo zoekend zijn.”
Achteraf gezien is Freek blij met die beslissing, want het optreden van afgelopen weekend was er eentje dat hij nooit zal vergeten. “Het voelt voor ons alsof we sinds afgelopen vrijdag weer een stukje van onszelf terug hebben gekregen waarvan we dachten dat we het kwijt zouden zijn. We waren dit weekend gewoon weer even Suzan & Freek, die twee van die liedjes, en dat voelt zó fijn.”
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 01/07 Nathan Bouts
- 01/07 Veerle Dejaeger
- 02/07 Ashley Tisdale
- 02/07 Manuals
- 02/07 DJ Manuals