De voormalige One Direction-collega’s van Liam Payne hebben gezamenlijk gereageerd op het plotselinge overlijden van de zanger. In een bericht op social media laten Niall Horan, Harry Styles, Louis Tomlinson en Zayn Malik weten ‘kapot te zijn’ van het nieuws.
One Direction-leden reageren op overlijden Liam Payne
“We zijn gebroken door het nieuws van Liam’s overlijden”, zo klinkt het in een bericht op het Instagram-account van One Direction. “Over een tijdje, wanneer iedereen daar klaar voor is, kunnen we er meer over zeggen. Maar voor nu willen we de tijd nemen om te rouwen en het verlies van onze vriend, waar we zielsveel van hielden, te verwerken. De herinneringen die we met hem hebben gedeeld, blijven voor altijd bestaan. Voor nu zijn onze gedachten bij zijn familie, vrienden en fans die net als wij zoveel van hem hielden. We gaan hem verschrikkelijk missen.”
Harry Styles heeft op zijn persoonlijke pagina nog een ander bericht gedeeld. “Hij werd er blij van om andere mensen gelukkig te maken”, schrijft hij. “Het was een eer om aan zijn zijde te staan terwijl hij dit deed.”
Louis Tomlinson deelde ook nog een eigen tekst en zegt onder andere dat Liam een geweldige songwriter was. “Ik ben zo blij dat ik jou in mijn leven heb gehad, maar vind het verschrikkelijk dat ik je vaarwel moet zeggen. Ik ben dankbaar dat we closer zijn geworden sinds de band, dat we uren aan de telefoon hebben gepraat en duizenden geweldige herinneringen van ons samen hebben opgehaald. Ik zou dolgraag het podium weer met je willen delen, maar het mocht helaas niet zo zijn.”
Pommelien Thijs en Roxy Dekker op Werchter Boutique 2026
Werchter Boutique pakt uit met twee nieuwe namen, en niet de minste. Pommelien Thijs en Roxy Dekker vervoegen op zaterdag 27 juni de line-up naast headliners Katy Perry en Pitbull. Een dagfestival met alleen maar popgiganten? Yes please.
Pommelien hoeft ondertussen geen introductie meer. Na ‘Per Ongeluk’, 12 MIA’s en een festivalzomer waarin ze zowat elke wei in België plat speelde, dropte ze dit najaar haar nieuwe album ‘Gedoe’. Ook Roxy Dekker is helemaal klaar om Werchter te claimen. D . Wie Roxy live al zag, weet: dit wordt dansen.
Tickets voor Werchter Boutique 2026 zijn nu te koop via ticketmaster.be. Een gewoon ticket kost 131 euro, de Golden Circle 184 euro. Omdat de overheid de btw op festivaltickets binnenkort mogelijk verdubbelt, kan de prijs later nog wijzigen. Wie safe wil spelen, koopt beter snel.
Emily in Paris trekt naar Italië: Netflix dropt trailer voor seizoen 5
Emily is back, maar deze keer niet in Paris. Netflix heeft zonet de trailer gedropt voor het vijfde seizoen van 'Emily in Paris', en onze favoriete marketing queen blijkt nu gewoon door de straten van Rome te flaneren. Verwacht: pasteloutfits, chaos, romantiek én genoeg drama om je kotavond te vullen. Vanaf 18 december staat het seizoen volledig op Netflix.
Emily in… Roma?
In het nieuwe seizoen runt Emily Agence Grateau in Rome, waar ze zich laat meeslepen door la dolce vita en nieuwe (héle interessante) gezichten leert kennen. Maar het blijft Emily, dus uiteraard loopt er ook van alles mis. Een werkidee dat totaal ontspoort, een carrière die begint te wankelen en een liefdesleven dat weer in de blender lijkt te zitten.
Terwijl ze steun zoekt in haar vertrouwde Franse bubbel, duikt een groot geheim op dat één van haar belangrijkste relaties kan breken. Emily wordt gedwongen om het conflict recht in de ogen te kijken, maar ontdekt daardoor wel nieuwe vriendschappen, inzichten en misschien zelfs een nieuwe droom.
18 december. Netflix. Jij weet wat doen.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 04/12 DJ Faisal Chatar
- 05/12 Conan Gray
- 07/12 Nina Black
- 08/12 Céline Dept
- 08/12 Nicki Minaj