Jaloers op de fiets van Otis uit ‘Sex Education’? Ben je geïnspireerd door de kledingstijl van Rahim? Of verlang je al tijden naar een houten penis? Goed nieuws. Netflix gaat verschillende items uit ‘Sex Education’ veilen en ook jij kunt meebieden.
Fiets van Otis of houten penis: Netflix veilt items uit 'Sex Education'
“Je kunt de eigenaar worden van een stukje geschiedenis uit Moordale”, schrijft Netflix bij een aankondiging op social media. De streamingsdienst houdt deze maand verschillende veilingen, zowel online als in pop-up stores in Engeland. De online veiling – degene waar we vanuit België en Nederland ook aan mee kunnen doen – vindt plaats van 11 tot en met 21 oktober via deze website. Toevallig in Engeland? Dan kun je op 12 oktober terecht bij een pop-up in Londen en op 19 oktober bij een pop-up in Birmingham.
Er komen verschillende iconische stukken uit ‘Sex Education’ voorbij. Je kunt bijvoorbeeld bieden op de fiets van Otis of Eric of op een houten penis die in de serie voorbij komt.
Netflix deelt trailer van kerstserie 'Man vs. Baby'
Aftellen naar kerst wordt nóg leuker. Met dank aan Netflix, die op 11 december de serie ‘Man vs. Baby’ beschikbaar maakt voor abonnees. De officiële trailer van die reeks is nu verschenen.
De serie is een vervolg op ‘Man vs. Bee’, waarbij het hoofdpersonage Trevor Bingley in een chaotische ramp terechtkwam toen hij als huisoppasser te maken kreeg met een irritante bij. In ‘Man vs. Bee’ krijgt hij niet te maken met een bij, maar met een baby.
Trevor is inmiddels conciërge op een school en krijgt het verleidelijke aanbod om tijdens de kerstdagen op een luxe penthouse in Londen te passen. Maar op de laatste dag van het schooljaar krijgt de conciërge er onverwachts een kleine metgezel bij. Zal Trevor, met een penthouse om te beschermen en een baby om te boeren, de rustige kerst kunnen beleven waar hij op hoopt, of zullen de festiviteiten in chaos ontaarden?
De hoofdrol wordt gespeeld door Rowan Atkinson, die je ook wel kunt kennen als Mr. Bean. De serie bestaat uit vier afleveringen die elk 30 minuten duren.
Omg: komt er een 'Labubu'-film naar het grote scherm?
De meest populaire pluchen monsters van dit moment komen mogelijk ook naar het grote scherm. The Hollywood Reporter meldt dat Sony Pictures de filmrechten van Labubu heeft gekocht en dat kan zomaar eens betekenen dat er een film over de Chinese poppen komt.
Als er inderdaad een film komt, dan is daar nog niks over bekend. Wordt het een live action-film? Een geanimeerde film? Wie worden de producent, regisseur en schrijver? En welke acteurs gaan erin spelen? Die informatie moet allemaal nog bekend worden gemaakt. Het enige zekere dat er op dit moment is, is dat de deal met Sony Pictures deze week is ondertekend.
Mocht je de hype nou compleet gemist hebben en niet weten wat Labubu's zijn: dat zijn kleine monsterknuffeltjes die sinds 2018 zeer populair zijn. Eerst waren ze vooral in Azië groot favoriet onder veel fans, maar sinds een paar jaar ontkomen we er ook in België en Nederland niet aan.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 15/11 Kamal Kharmach
- 17/11 Gilles De Coster
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 20/11 Joe Biden
- 21/11 Russo