Amanda Seyfried wil Sabrina Carpenter in 'Mamma Mia 3'

Chelsy Vanlerberghe-03 oktober 2024 om 14:58

Zien we Sabrina Carpenter binnenkort in 'Mamma Mia 3'? Als het aan Amanda Seyfried ligt, alvast wel.

“Let’s go, baby!” zei Seyfried tegen ABC News toen haar gevraagd werd naar een vervolg op de populaire films. “Iedereen zegt dat het gaat gebeuren, maar ik heb nog geen script gezien.”

Terwijl nieuwsanker Will Ganss haar vroeg haar ook of ze de video's had gezien van Carpenter die 'Mamma Mia' zong tijdens haar Short n’ Sweet Tour, stak de actrice haar duim omhoog. Ganss vroeg zich af of de popster de ideale keuze zou zijn als Sophie’s dochter.

“Technisch gezien kan dat", lachte Seyfried. “Weet je wat? Ik ben actrice, ik kan ouderdomsmake-up dragen. Als Sabrina Carpenter mijn dochter wil spelen, dan is dat geen probleem. Ik ben een grote fan!”

Seyfried maakte haar debuut als Sophie in de eerste 'Mamma Mia!'-film in 2008, met Meryl Streep als haar moeder, Donna. Sophie heeft geen idee wie haar vader is en probeert dat te achterhalen.

De afgelopen maanden is er veel gespeculeerd over een derde 'Mamma Mia!'-film. Seyfried zei op de Golden Globes in januari dat ze vindt dat de film al lang had moeten komen. “Ik denk dat mensen het echt willen,” vertelde ze aan Deadline in mei. “Ik weet niet hoe ze het gaan aanpakken, maar ze hebben een idee. Ik heb het nog niet gehoord, maar ik hoor er binnenkort meer over.”

ZO GÊNANT! Maar het ijs is wel gebroken...

Simon Smetryns-22 april 2025 om 15:32

In Poliakov Vodka Icebreakers gaan dj's Michael Amani & Nina Black de strijd aan met TikTokkers Amber & Tommy. Ze voeren gênante opdrachten uit om tools te verdienen waarmee ze een gigantisch ijsblok te lijf kunnen gaan. Alles voor die ene fles ijskoude Poliakov Vodka. Wie durft het verst te gaan?

Sydney Sweeney werkt mee aan film over videogame 'OutRun'

Karen Luiken-22 april 2025 om 14:49

Er is een film over het videospel ‘OutRun’ in de maak en niemand minder dan Sydney Sweeney werkt daaraan mee. De actrice is volgens Deadline betrokken als producent.

Het spel waar de film op gebaseerd is, komt uit 1986 en is een arcadespel in het racegenre. OutRun staat vooral bekend om zijn baanbrekende hardware en graphics.

Naast Sydney werkt ook Michael Buy mee aan de film. Hij is de regisseur en werkt samen met Bradley Fuller.

OutRun is al het zoveelste spel waar nu een verfilming van komt. In de afgelopen jaren zagen we onder meer ‘The Super Mario Bros. Movie’ en ‘Five Nights at Freddy’s’ voorbijkomen, die allebei een groot succes werden.

Ontdek meer