Olivia Rodrigo's 'GUTS'-tour komt naar Netflix

Chelsy Vanlerberghe-02 oktober 2024 om 14:28

Olivia Rodrigo-fans, opgelet! Heb je de 'GUTS world tour' in het Sportpaleis in Antwerpen gemist? Geen paniek, je krijgt nu een tweede kans! En voor wie er wél bij was, dit is je kans om het concert opnieuw te beleven. De Grammy-winnares komt met de concertspecial 'Olivia Rodrigo: GUTS World Tour' op Netflix. Zet je schrap voor meer Olivia!

Op 29 oktober komt de special uit, gefilmd in de Intuit Dome in Los Angeles, en het geeft fans een blik op haar mega uitverkochte tour. Maak je klaar om te schreeuwen, te huilen, te dansen en te zingen op nummers van haar nieuwste album 'GUTS' en haar debuut 'SOUR'.

“Ik ben zo excited om de GUTS World Tour te delen", zegt Olivia. “Voor wie niet in het echt kon komen, nu heb je de beste plekken in huis! En voor de fans die met me juichten en dansten: ik ben zo blij dat we het weer kunnen doen!”

Dit zijn de eerste beelden van nieuw seizoen 'De Verhulstjes'

Karen Luiken-28 juni 2025 om 08:09

Hoewel het nieuwe seizoen van ‘De Verhulstjes’ pas in september van start gaat, heeft Play4 fans nu al verrast met een voorproefje. De eerste beelden zijn verschenen en geloof ons: die zijn hilarisch. Precies zoals je van Gert, Ellen, Viktor en Marie gewend bent!

In het fragment vertelt huishoudster Martine hoe ze ooit vast heeft gezeten in een toilet. En hoe ze daar niet uitkwam toen ze om hulp riep. De enige oplossing om uit te breken, was om door de muur te kruipen. Hoor je dat goed? Ja, dat hoor je goed. Kijk maar mee.

Lewis Capaldi verrast fans met nieuwe muziek

Karen Luiken-27 juni 2025 om 08:35- Foto:

© Joel Hoylaerts

Na een lange afwezigheid is Lewis Capaldi weer terug. De zanger, die een pauze nam om zich op zijn gezondheid te focussen, heeft vandaag een nieuw liedje uitgebracht.

Lewis kondigde in 2023 aan dat hij er even tussenuit ging omdat het niet goed ging met zijn gezondheid. Hij heeft Gilles de la Tourette en de klachten daarvan werden steeds erger. Ook kampte hij met mentale klachten.

De rust lijkt te hebben geholpen, want Lewis is back on track en heeft zelfs al nieuwe muziek uitgebracht. Vandaag verscheen het nummer ‘Survive’, de opvolger van het liedje ‘Strangers’, dat anderhalf jaar geleden verscheen.

Het lijkt erop dat de muzikale comeback hier niet bij blijft. Volgens geruchten zal Lewis dit jaar op het Britse muziekfestival Glastonbury staan.

Ontdek meer