Netflix komt met docu over Menendez-broers

Karen Luiken-25 september 2024 om 10:18

Na het verschijnen van het tweede deel van de ‘Monster’-reeks van Netflix, dat dit keer over de Menendez-broers gaat, komt de streamingsdienst binnenkort met een soort vervolg. Op 7 oktober wordt er een documentaire gelanceerd waarin de broers zelf aan het woord komen.

‘Monsters: The Lyle and Erik Menendez Story’ gaat over twee broers die in 1996 werden veroordeeld voor de moord op hun ouders José en Mary Louise ‘Kitty’ Menendez, die in augustus 1989 gepleegd werd. In de reeks zien we waarom de broers deze verschrikkelijke daad pleegden. Zelf zeggen ze dat ze het deden uit angst, omdat ze zowel op emotioneel als seksueel vlak misbruikt werden door hun ouders. De hoofdrollen worden gespeeld door Nicholas Alexander Chavez en Cooper Koch.

De echte broers zitten nog altijd in de gevangenis en komen in de ‘Monster’-reeks niet aan het woord, maar in de nieuwe documentaire van Netflix krijgen ze dus wél een eigen podium. “Dertig jaar na de moord vertellen de broers hun verhaal”, schrijft Netflix bij een aankondiging.

In een trailer zeggen de broers dat hun leventje misschien perfect leek voor buitenstaanders, maar dat er achter gesloten deuren van alles mis was. "We weten allemaal wat er die nacht gebeurd is, maar heel veel dingen zijn nog niet gezegd", zo klinkt het.

'The Menendez Brothers’ is vanaf 7 oktober op Netflix te zien.

Miley Cyrus dropt visueel album ‘Something Beautiful’ op Disney+

Chelsy Vanlerberghe-04 juli 2025 om 11:36

Miley Cyrus-fans, hou jullie vast: op 30 juli komt het volledige visuele album ‘Miley Cyrus: Something Beautiful’ naar Disney+. De popster trekt opnieuw alle registers open met dertien nieuwe nummers, vergezeld van een kleurrijke en fantasierijke popopera.

De film ging eerder al in première op het Tribeca Festival en kreeg een eenmalige bioscooprelease in Kinepolis. Nu komt hij eindelijk ook naar je beeldscherm. Miley werkte voor deze release samen met XYZ Films en regisseur Panos Cosmatos (bekend van de film Mandy), én ze nam zelf ook een regierol op zich.

Het project markeert opnieuw een samenwerking met Disney, die haar vorig jaar nog uitriep tot Disney Legend. En eerlijk: wie Hannah Montana heeft gekeken, weet hoe terecht dat is.

Schrijf je in voor 'Kotmadam Sarafian'

Simon Smetryns-04 juli 2025 om 09:11

Studeer je in Gent (of ga je binnenkort in Gent studeren), ben je niet bang voor een beetje camera-actie en wil je vanaf september 2025 tot en met juni 2026 op kot? Dan is dit je kans!

Voor het tweede seizoen van 'Kotmadam Sarafian' op VTM zoekt productiehuis Borgerhoff & Lamberigts TV nieuwe studenten die samen met Barbara Sarafian onder één dak willen wonen. Barbara is niet zomaar een huisbaas: ze is je kotmadam, een luisterend oor en soms ook een strenge mama. Maar vooral iemand die van het kot een warme thuis maakt, met duidelijke afspraken én genoeg ruimte voor plezier en vriendschap.

Klinkt dit als iets voor jou? Schrijf je dan nu in en wie weet beleef jij binnenkort een uniek kotavontuur.

Opgelet: je kan nog inschrijven tot zondag 13 juli '25.

Ontdek meer