Na het verschijnen van het tweede deel van de ‘Monster’-reeks van Netflix, dat dit keer over de Menendez-broers gaat, komt de streamingsdienst binnenkort met een soort vervolg. Op 7 oktober wordt er een documentaire gelanceerd waarin de broers zelf aan het woord komen.
‘Monsters: The Lyle and Erik Menendez Story’ gaat over twee broers die in 1996 werden veroordeeld voor de moord op hun ouders José en Mary Louise ‘Kitty’ Menendez, die in augustus 1989 gepleegd werd. In de reeks zien we waarom de broers deze verschrikkelijke daad pleegden. Zelf zeggen ze dat ze het deden uit angst, omdat ze zowel op emotioneel als seksueel vlak misbruikt werden door hun ouders. De hoofdrollen worden gespeeld door Nicholas Alexander Chavez en Cooper Koch.
De echte broers zitten nog altijd in de gevangenis en komen in de ‘Monster’-reeks niet aan het woord, maar in de nieuwe documentaire van Netflix krijgen ze dus wél een eigen podium. “Dertig jaar na de moord vertellen de broers hun verhaal”, schrijft Netflix bij een aankondiging.
In een trailer zeggen de broers dat hun leventje misschien perfect leek voor buitenstaanders, maar dat er achter gesloten deuren van alles mis was. "We weten allemaal wat er die nacht gebeurd is, maar heel veel dingen zijn nog niet gezegd", zo klinkt het.
'The Menendez Brothers’ is vanaf 7 oktober op Netflix te zien.
Deze films en series verschijnen in december op Netflix
Een nieuwe maand betekent een nieuwe lading films, series en documentaires op Netflix. In december kunnen we weer flink wat titels verwachten. Dit zijn alle highlights op een rijtje.
Series
- My Next Guest with David Letterman and Adam Sandler – 1 december
- The Abandons – 4 december
- Man vs. Baby – 11 december
- Emily in Paris (seizoen 5) – 18 december
- Stranger Things (seizoen 5, deel 2) – 26 december
Films
- Troll 2 – 1 december
- My Secret Santa – 3 december
- Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery – 12 december
- The Great Flood – 19 december
- Goodbye June – 24 december
Comedy special
- Matt Rife: Unwrapped – A Christmas Crowd Work Special – 2 december
- Ricky Gervais: Mortality – 30 december
Live events
- Jake Paul vs. Anthony Joshua – 20 december
- Christmas Gameday: Lions vs. Vikings – 25 december
- Christmas Gameday: Cowboy vs. Commanders – 25 december
Kids & familie
- CoComelon Lane (seizoen 6) – 1 december
- Elmo and Mark Rober’s Merry Giftmas – 8 december
Twee spin-offs 'Game of Thrones' krijgen nieuw seizoen
Fans van ‘Game of Thrones’ hoeven voorlopig niet bang te zijn dat ze zonder serie komen te zitten. HBO heeft niet één maar twee spin-offs van de populaire reeks verlengd met een nieuw seizoen. Het gaat om ‘House of the Dragon’ en ‘A Knight of the Seven Kingdoms'.
Bij ‘House of the Dragon’ gaat het alweer om het vierde seizoen. Het derde moet nog verschijnen en dat zal in de zomer van 2026 gebeuren. Het vervolg daarvan gaat volgens HBO in 2028 in première.
De andere serie ‘A Knight of the Seven Kingdoms’, is nog helemaal niet verschenen. Het eerste seizoen is vanaf 19 januari te zien, en toch is er dus nú al een vervolg aangekondigd. Het tweede seizoen mogen we in 2027 verwachten.
"Wij zijn heel blij dat we de komende drie jaar nieuwe seizoenen van deze twee series kunnen brengen aan de fans van het ‘Game of Thrones’-universum", zegt Francesca Orsi, hoofd van HBO Drama Series and Films.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 21/11 Carly Rae Jepsen
- 21/11 Hanna Mensink
- 21/11 Russo
- 23/11 Miley Cyrus
- 24/11 Tom Odell