Na het verschijnen van het tweede deel van de ‘Monster’-reeks van Netflix, dat dit keer over de Menendez-broers gaat, komt de streamingsdienst binnenkort met een soort vervolg. Op 7 oktober wordt er een documentaire gelanceerd waarin de broers zelf aan het woord komen.
‘Monsters: The Lyle and Erik Menendez Story’ gaat over twee broers die in 1996 werden veroordeeld voor de moord op hun ouders José en Mary Louise ‘Kitty’ Menendez, die in augustus 1989 gepleegd werd. In de reeks zien we waarom de broers deze verschrikkelijke daad pleegden. Zelf zeggen ze dat ze het deden uit angst, omdat ze zowel op emotioneel als seksueel vlak misbruikt werden door hun ouders. De hoofdrollen worden gespeeld door Nicholas Alexander Chavez en Cooper Koch.
De echte broers zitten nog altijd in de gevangenis en komen in de ‘Monster’-reeks niet aan het woord, maar in de nieuwe documentaire van Netflix krijgen ze dus wél een eigen podium. “Dertig jaar na de moord vertellen de broers hun verhaal”, schrijft Netflix bij een aankondiging.
In een trailer zeggen de broers dat hun leventje misschien perfect leek voor buitenstaanders, maar dat er achter gesloten deuren van alles mis was. "We weten allemaal wat er die nacht gebeurd is, maar heel veel dingen zijn nog niet gezegd", zo klinkt het.
'The Menendez Brothers’ is vanaf 7 oktober op Netflix te zien.
Liese Luwel, bekend van ‘Big Brother’, is afgelopen weekend mama geworden van haar eerste kindje. Via Instagram laat ze weten dat zij en haar partner Soufyan een zoontje hebben gekregen.
De kleine man zag op vrijdag 14 november het levenslicht en draagt de naam Naïm. Niemand minder dan Michel Hennipman, die samen met Liese in het ‘Big Brother’-huis zat, is de dooppeter van het jongetje.
Liese en Soufyan maakten in mei bekend hun eerste kindje te verwachten. Liese schreef toen al dat ze geen vervelende kwaaltjes had, maar dat ze wel moest dealen met haar veranderende lichaam, buikkrampen en honger. “Dat is iets wat ik moet leren loslaten en omarmen. Babysteps, letterlijk”, aldus de realityster destijds.
Eerste trailer voor ‘The Super Mario Galaxy Movie’
De eerste trailer van ‘The Super Mario Galaxy Movie’, het
vervolg op ‘The Super Mario Bros. Movie’ is eindelijk verschenen. De beelden
zijn gedeeld door Nintendo en we moeten eerlijk toegeven: we zijn laaiend
enthousiast.
‘The Super Mario Galaxy Movie’ is het vervolg op ‘The Super Mario Bros. Movie’ uit 2023. Die film ging over Mario en Luigi die in een andere wereld terechtkwamen.
Net zoals in de eerste film worden de stemmen ook in de tweede film ingesproken door Chris Pratt, Anya Taylor-Joy, Jack Black en Charlie Day. Zij zijn verantwoordelijk voor de rollen van Mario, Princess Peach, Bowser en Luigi.
Maar naast deze bekende gezichten krijgt de tweede film ook een aantal nieuwe gezichten. Of nou ja, nieuw... We kennen ze natuurlijk allemaal uit de videogames van Mario, want het gaat om niemand minder dan Rosalina en Bowser Jr. De personages worden ingesproken door Brie Larson en Benny Safdie.
'The Super Mario Galaxy Movie' is vanaf april 2026 te zien in de bioscoop.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 17/11 Gilles De Coster
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 20/11 Joe Biden
- 21/11 Carly Rae Jepsen
- 21/11 Russo