Nieuwe trailer voor derde seizoen '2DEZIT'

Karen Luiken-23 september 2024 om 12:38

Kun jij net als wij niet wachten tot het 10 oktober is? Logisch. Op die dag verschijnt namelijk het derde seizoen van ‘2DEZIT’ en als we de gloednieuwe trailer mogen geloven, wordt het een seizoen voor in de boeken.

In de nieuwe afleveringen worden de studenten geconfronteerd met de verwachtingen en uitdagingen van het volwassen worden. Bij de start van het academiejaar trekt de groep een nieuw kot in. De relatie van Noor en Daan wordt serieuzer en daarmee ook ingewikkelder, terwijl Manou en Mandy hun grenzen verkennen. Niko en Lucas balanceren vriendschap en verantwoordelijkheid, en Amy leert omgaan met de ontdekkingen die ze over zichzelf deed in het vorige seizoen. Ondertussen worstelt Cem met zijn liefdesleven.

De cast bestaat uit zowel oude als nieuwe gezichten. Jente D’Hose speelt Noor, Pepijn Vandelanotte speelt Daan, Eben Yehemdi speelt Manou, Maïmouna Badjie speelt Mandy, Ferre Van den Broeck speelt Niko, Nathan Bouts speelt Lucas, Lauren De Bie speelt Amy en Nidal van Rijn speelt Cem. Verder zijn ook Willem Herbots, Erika Van Tielen, Dara Oguntubi, Dagmar Dierick en Arjan Schepers te zien in de reeks.

Het nieuwe seizoen verschijnt vanaf 10 oktober op Streamz.

Nieuw seizoen 'De Verhulstjes' op Play4 en GoPlay!

Simon Smetryns-05 september 2025 om 09:10

Vanaf zondag om 20u zijn 'De Verhulstjes' opnieuw te zien op Play4 en GoPlay. Het nieuwe seizoen start meteen met een emotioneel moment: Marie moet een operatie ondergaan aan haar stembanden. Zes jaar optreden heeft zijn sporen nagelaten, maar de ingreep moet ervoor zorgen dat ze binnenkort weer volledig de oude is. Omdat ze na de operatie niet mag praten, houdt de familie tijdens hun skitrip vooral contact via korte belletjes. Viktor grapt: “Jef is nu wel een gelukzak.”

Tegelijkertijd is er ook vrolijk nieuws: Ellen en Marie halen puppy Billie in huis. Het kleine hondje maakt meteen kennis met Leo en verovert snel een plaats in de familie. Verder zien we hoe Martine voor het eerst langskomt in Antwerpen en hoe Gert een uitgebreide rondleiding krijgt in het kantoor van Viktor.

Een seizoenstart vol emoties, nieuwe avonturen en uiteraard de nodige portie Verhulst-humor.

'De Verhulstjes', elke zondag op Play4 en GoPlay.

'Komen Eten bij Nonkels' start met Rik Verheye achter het fornuis

Simon Smetryns-28 augustus 2025 om 08:39

Het tweede seizoen van 'Komen Eten bij Nonkels' gaat van start en dat belooft opnieuw zes weken lang pure sfeer en plezier. Bekende gezichten uit iconische Play-programma’s – van 'The Real Housewives of Antwerp' tot 'Over De Oceaan' – nodigen de kijker uit aan hun tafel.

De aftrap gebeurt in West-Vlaanderen, waar Rik Verheye (nonkel Willie) zijn keuken openstelt. Hij krijgt meteen het gezelschap van Emilie De Roo (tante Delphine), Jelle De Beule (nonkel Luc) en Wim Willaert (nonkel Pol), die hun beste kookskills bovenhalen.

Of de pannenkoeken perfect ‘rik aan rik’ op het bord belanden, of er toch wat ‘warm frut’ bij komt kijken, ontdek je in de eerste week. En natuurlijk is er opnieuw de smakelijke stem van Peter Van Asbroeck die alles op smaak brengt.

Vanaf 1 september elke avond te zien op Play4 en GoPlay. Smakelijk!

Ontdek meer