Yes, het is eindelijk zover: Zayn Malik gaat op tour! Het ex-One Direction-lid maakte het nieuws bekend tijdens een surprise appearance op 'The Tonight Show' met Jimmy Fallon.
Zayn crashte Fallons show in een zwart leren jack en een koffiemok in de hand. Hij zwaaide even naar het publiek en kaapte meteen Fallons laptop om zijn nieuwste 'Stardust' te laten horen, van zijn laatste album 'Room Under the Stairs', dat in mei uitkwam. In mei gaf hij ook al z’n eerste solo-optreden in Londen, zijn eerste sinds hij One Direction verliet. Malik plaatste het koffiemok op de bureau van de presentator, samen met een briefje, en verliet dan de studio.
Fallon las het briefje voor met een quasi-Brits accent, waarin de tour werd aangekondigd. "Hey Jimmy, goed je te zien, maat," begon hij. "Ik ga deze herfst op mijn allereerste tour. Dus misschien, als je klaar bent met appels plukken met je vrienden, kan je mijn 'Stairway to the Sky'-tour checken."
Op woensdag maakte Zayn het helemaal officieel met een post op Instagram: zijn tour trekt door 11 steden in de VS en het VK. Start op 23 oktober in San Francisco en eindigt op 2 november in New York. Daarna vliegt hij naar het VK voor shows in onder andere Edinburgh en Londen. Slecht nieuws voor de Belgische fans: er zijn nog geen Europese data aangekondigd.
De voorverkoop begint donderdag 19 september, en de algemene tickets gaan op 21 september in verkoop via inzayn.com.
Ilyas (20) wint Red Bull Tetris-finale en mag naar Dubai
De 20-jarige Ilyas Yasin Çengel uit Borgerhout is officieel de beste Red Bull Tetris-speler van België. In DIVE in Antwerpen versloeg hij in een spannend duel Ewout Vlaeminck met 3-0 en pakte zo de titel.
Ilyas, student Computerwetenschappen aan de Karel de Grote Hogeschool, speelde de voorbije week meer dan twintig uur om zich klaar te stomen voor de finale. Hij begon ooit met Tetris omdat hij beter wilde worden dan zijn zus, maar ondertussen klopt hij zowat iedereen.
In december mag Ilyas ons land vertegenwoordigen op de allereerste Red Bull Tetris World Final in Dubai, met winnaars uit meer dan 55 landen. Zijn doel daar? Minstens drie matchen winnen. En alsof dat nog niet indrukwekkend genoeg is, wordt de World Final opgelicht door een show met meer dan tweeduizend drones die Tetris live in de lucht naspelen
Zwangere EOTB-ster Imke maakt geslacht kindje bekend
Imke Roose en haar grote liefde Jermaine krijgen er een gezinslid bij. Via Instagram kondigen ze met een gender reveal-video aan dat ze een dochtertje krijgen.
Het nieuws dat Imke, bekend van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’, zwanger was van haar eerste kindje, werd een paar weken geleden al gedeeld. Maar nu maken zij en Jermaine dus ook het geslacht van dat kindje bekend. In een video is te zien hoe de lovebirds een taart met roze vulling eten, wat natuurlijk maar één ding kan betekenen: ze krijgen een meisje.
Het is nog niet bekend wanneer Imke precies is uitgerekend. In ieder geval ergens in 2026.
Ontdek meer
Viktor Verhulst verloofd met Sarah Puttemans
De tortelduifjes gaan trouwen.
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 24/11 Sven Van Alboom
- 24/11 Tom Odell
- 24/11 Kenji Gooris
- 26/11 Rita Ora
- 29/11 Mathieu Terryn