Het is officieel: er komt een film van The Sims!

Chelsy Vanlerberghe-18 september 2024 om 11:04

Sul sul Sims-fans! Het is eindelijk officieel: The Sims krijgt een film, en niemand minder dan Margot Robbie is erbij betrokken! Al maanden gingen er geruchten, maar nu is het bevestigd. EA, de gaminggigant achter iconische levenssimulator, liet via hun website weten dat ze zee gaan met met Amazon MGM Studios en LuckyChap om de film te maken.

'Loki'-regisseur Kate Herron doen ook mee.Briony Redman, een Britse schrijfster en comedian, gaat meeschrijven aan het script. Zij werkte eerder al met Herron samen aan 'Doctor Who' en Netflix' 'Sex Education'. EA heeft nog niet veel details gegeven. In 2025, wanneer The Sims zijn 25e verjaardag viert, worden er meer updates verwacht.

Voor wie onder een steen leeft: The Sims, gelanceerd in 2000, laat spelers het leven van hun virtuele Sims volledig bepalen, van relaties tot werk en alles daartussen. Van buitenechtelijke affaires, tot mysterieuze zwembadmoorden. Door de jaren heen zijn er talloze uitbreidingen uitgebracht. The Sims 4 is de laatste versie van de game en blijft wereldwijd miljoenen spelers boeien.

Margot Robbie, die vorig jaar nog schitterde in de succesvolle 'Barbie'-film, werkt met haar productiebedrijf ook aan een 'Monopoly'-film. In een interview met Variety zei ze: “We willen nog meer films maken die hetzelfde effect hebben als Barbie. Waarom kan het niet weer iets groots, origineels en gedurfds zijn, met een geweldig filmmaker, een groot budget en het vertrouwen van een grote studio? Dat wil ik doen.”

LuckyChap werkte eerder samen met Amazon voor de release van 'Saltburn', dat een groot succes werd toen het eind vorig jaar op Prime Video verscheen.

EOTB-ster Channah maakt geslacht en naam vierde kind bekend

Karen Luiken-17 november 2025 om 06:55

Channah Koerten en Nordin Besling hebben hun tweede kindje mogen verwelkomen. Dat nieuws deelden ze vorige week al, maar nu laat het koppel ook weten welk geslacht én welke naam de kleine spruit heeft.

Die informatie werd dit weekend voor het eerst gedeeld tijdens een door Channah en Nordin georganiseerd feest, dat volgens Shownieuws op een locatie in Amsterdam plaatsvond. Allerlei bekende Nederlanders waren daarbij aanwezig en hoorden ter plekke dat het kersverse kindje van Channah en Nordin een zoon is die de naam Ocean draagt. Inmiddels is die informatie ook op de Instagram-profielen van de ouders te vinden.

Ocean is de grote broer van Yume, de dochter die Channah en Nordin vorig jaar verwelkomden. Channah heeft daarnaast ook nog twee andere kinderen, zoon Tiger en dochter Rumi, die ze met haar ex Quentin Steenwinkel kreeg.

'Big Brother'-ster Liese mama geworden

Karen Luiken-17 november 2025 om 06:48

Liese Luwel, bekend van ‘Big Brother’, is afgelopen weekend mama geworden van haar eerste kindje. Via Instagram laat ze weten dat zij en haar partner Soufyan een zoontje hebben gekregen.

De kleine man zag op vrijdag 14 november het levenslicht en draagt de naam Naïm. Niemand minder dan Michel Hennipman, die samen met Liese in het ‘Big Brother’-huis zat, is de dooppeter van het jongetje.

Liese en Soufyan maakten in mei bekend hun eerste kindje te verwachten. Liese schreef toen al dat ze geen vervelende kwaaltjes had, maar dat ze wel moest dealen met haar veranderende lichaam, buikkrampen en honger. “Dat is iets wat ik moet leren loslaten en omarmen. Babysteps, letterlijk”, aldus de realityster destijds.

Ontdek meer