Sul sul Sims-fans! Het is eindelijk officieel: The Sims krijgt een film, en niemand minder dan Margot Robbie is erbij betrokken! Al maanden gingen er geruchten, maar nu is het bevestigd. EA, de gaminggigant achter iconische levenssimulator, liet via hun website weten dat ze zee gaan met met Amazon MGM Studios en LuckyChap om de film te maken.
Het is officieel: er komt een film van The Sims!
'Loki'-regisseur Kate Herron doen ook mee.Briony Redman, een Britse schrijfster en comedian, gaat meeschrijven aan het script. Zij werkte eerder al met Herron samen aan 'Doctor Who' en Netflix' 'Sex Education'. EA heeft nog niet veel details gegeven. In 2025, wanneer The Sims zijn 25e verjaardag viert, worden er meer updates verwacht.
Voor wie onder een steen leeft: The Sims, gelanceerd in 2000, laat spelers het leven van hun virtuele Sims volledig bepalen, van relaties tot werk en alles daartussen. Van buitenechtelijke affaires, tot mysterieuze zwembadmoorden. Door de jaren heen zijn er talloze uitbreidingen uitgebracht. The Sims 4 is de laatste versie van de game en blijft wereldwijd miljoenen spelers boeien.
Margot Robbie, die vorig jaar nog schitterde in de succesvolle 'Barbie'-film, werkt met haar productiebedrijf ook aan een 'Monopoly'-film. In een interview met Variety zei ze: “We willen nog meer films maken die hetzelfde effect hebben als Barbie. Waarom kan het niet weer iets groots, origineels en gedurfds zijn, met een geweldig filmmaker, een groot budget en het vertrouwen van een grote studio? Dat wil ik doen.”
LuckyChap werkte eerder samen met Amazon voor de release van 'Saltburn', dat een groot succes werd toen het eind vorig jaar op Prime Video verscheen.
Prime Video lanceert nieuw reality spelprogramma
Goed nieuws voor liefhebbers van reality spelprogramma’s: Prime Video krijgt er eentje bij. De streamingsdienst lanceert binnenkort ‘Know Where To Hide’
In het nieuwe programma spelen verschillende bekende sterren verstoppertje zoals ze dat nog nooit eerder hebben gedaan. Elke aflevering wordt iemand aangewezen als de 'verstopper'. Deze moet zich verbergen op één van de zes iconische en opvallende locaties in Nederland, terwijl de andere deelnemers als 'zoekers' op jacht gaan. Hebben de zoekers genoeg speurtalent om de verstopper binnen negentig zenuwslopende minuten te vinden? De consequenties zijn groot.
Wordt de verstopper door alle spelers gevonden, dan volgt onherroepelijk eliminatie. Maar ook de zoekers lopen gevaar: wie er niet in slaagt de schuilplaats te ontdekken, riskeert zelf naar huis gestuurd te worden door de verstopper. Wie heeft de scherpste skills in verbergen én opsporen?
De sterren die dit seizoen meedoen, zijn Willie Wartaal, Patty Brard, Sylvia Geersen, Jonatan Medart, Britt Scholte, ICE (Khalid Alterch), Timon Verbeeck, Koen van Heest en Selma Omari. De show wordt gepresenteerd door Stefan Jurriens.
Een releasedatum is er nog niet.
Zac Efron gaat het druk krijgen de komende tijd. Deadline meldt dat de acteur een rol te pakken heeft in een nieuwe komedie.
Het gaat om een nog titelloze film van Amazon MGM Studios. Het verhaal gaat over een jonge ex-gedetineerde die net uit de gevangenis komt als hij een bekende rechter gijzelt. Hij geeft de rechter de schuld van een eerdere uitspraak die zijn leven zou hebben geruïneerd.
De ex-gedetineerde wordt gespeeld door Zac Efron. Acteur Will Ferrell kruipt in de huid van de rechter, en hij is ook betrokken als producent. De film wordt geregisseerd door Nicholas Stoller.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 05/02 Cristiano Ronaldo
- 07/02 Chris Rock
- 09/02 Bella Poarch
- 10/02 Cedric Galle
- 10/02 MEROL