Het is officieel: Netflix heeft bevestigd dat actrice Yerin Ha in seizoen 4 van 'Bridgerton' te zien zal zijn als de love interest van Benedict Bridgerton.
Bridgerton introduceert love interest van Benedict
"Sophie is gearriveerd", schrijft de streamingdienst op sociale media. Ha zal de rol spelen van Sophie Baek (Beckett in de boeken). In het boek 'An Offer From a Gentleman' van Julia Quinn heeft ze een langzaam opbloeiende romance met Benedict, en seizoen 4 is op dat verhaal gebaseerd.
Netflix heeft ook een eerste teaser gedropt met Ha als Sophie. Check 'm hieronder.
Volgens Netflix draait seizoen 4 om Benedict, de kunstzinnige tweede zoon. Zijn broers zijn gelukkig getrouwd, maar Benedict heeft geen zin om zich te settelen... totdat hij op het gemaskerd bal van zijn moeder een mysterieuze 'dame in zilver' ontmoet.
En die dame is dus Sophie. In het boek is zij de dochter van een graaf en een van zijn dienstmeiden. Hoewel ze in zijn huis werd opgevoed, werd ze nooit erkend als familie.
Hoewel Benedicts verhaal het derde boek is, heeft de serie de volgorde aangepast. Seizoen 3 was gebaseerd op het vierde boek, 'Romancing Mister Bridgerton', waarin Colin Bridgerton en Penelope Featherington centraal staan.
In de seizoensfinale van seizoen 3 kregen we trouwens al een hint dat Benedicts liefdesverhaal eraan zat te komen, toen Eloise, die met Francesca naar Schotland gaat, beloofde op tijd terug te zijn voor het beroemde gemaskerd bal van hun moeder. Dat is namelijk de plek waar Sophie en Benedict elkaar voor het eerst ontmoeten.

Goed en slecht nieuws voor fans van Post Malone. Het goede nieuws: de rapper komt dit jaar met zijn nieuwe tour naar Europa. Het slechte nieuws: België krijgt helaas geen pitstop.
Het gaat om de ‘The Big Ass World Tour’, die op 8 augustus van start gaat in Roemenië. In diezelfde maand bezoekt Post Malone ook de landen Hongarije, Tsjechië, Oostenrijk, Polen, Slowakije, Duitsland, Litouwen, Denemarken, Italië, Zwitserland en Duitsland.
Zijn die landen allemaal te ver weg voor jou? In september komt Post Malone wat dichterbij. Op 3 september staat hij in het Franse Parijs, op 5 september in het Duitse Hannover, op 7 september in het Engelse Londen en op 9 september in het Nederlandse Amsterdam. Daarna worden ook nog het Spaanse Barcelona en het Portugese Lissabon bezocht op 12 en 14 september.

Camila Cabello komt dit jaar naar Europa. De zangeres reist met haar ‘Yours, C’-tour door verschillende landen en maakt daarbij onder meer stops in Nederland en Frankrijk. België slaat ze helaas over.
De Europese tour start in juni in Spanje, waar Camila drie verschillende steden bezoekt: Marbella, Barcelona en Madrid. Daarna reist ze door naar Frankrijk en op 1 juli staat ze in Amsterdam, de hoofdstad van Nederland. Verder bezoekt ze ook nog Duitsland, Finland, Polen, het Verenigd Koninkrijk en Ierland. Iets meer uit de richting is het concert op 14 juli in het Braziliaanse São Paulo.
“Ik had zoveel zin om dit aan jullie te vertellen”, schrijft Camila op Instagram. “Jullie hebben veel geduld gehad, en nu gaat het eindelijk gebeuren. De ‘Yours, C’-tour komt naar jullie deze zomer.”
Kaartjes gaan morgen (woensdag 19 februari) in de voorverkoop. De normale verkoop begint op 21 februari.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 18/02 Simon Wauman
- 19/02 Millie Bobby Brown
- 19/02 Rik Verheye
- 20/02 Rihanna
- 20/02 Cruz Beckham