Gracie Abrams deelt tip van Taylor Swift tegen rugpijn

Chelsy Vanlerberghe-09 september 2024 om 14:55

Gracie Abrams heeft van Taylor Swift een gouden tip tegen rugpijn gekregen, en ze deelt die nu met de wereld. De 25-jarige zangeres, die in 2023 het voorprogramma verzorgde tijdens Swift's Eras Tour in de VS, vertelde aan 'Who What Wear' dat Swift haar kennis liet maken met een acupressuurmat.

"Er is een geweldige acupressuurmat van zo'n $15 op Amazon," zei Abrams in het interview. "Het doet echt pijn, maar het helpt tegen rugpijn, en als je op tour bent, heb je dat sowieso. Taylor gaf me dat advies."

Hoewel Abrams de naam van het product niet noemde, zou het voor Swifties nu makkelijker moeten zijn om uit te zoeken welke mat het is.

Abrams liet ook weten dat de Eras Tour haar nieuwste album, 'The Secret of Us', heeft beïnvloed. Vanaf 14 november opent ze weer voor Swift tijdens haar shows in Canada.

Aangrijpende nieuwe docu over studentmoorden nu te zien

Karen Luiken-12 juli 2025 om 07:33

De angstaanjagende moordzaak waarbij drie jaar geleden vier studenten van de universiteit van Idaho om het leven werden gebracht, is in beeld gebracht voor een documentaire. ‘One Night In Idaho: The College Murders’ is vanaf nu te zien bij Prime Video.

De moorden werden in de nacht van 13 november 2022 gepleegd. Ethan Chapin, Madison Mogen, Kaylee Goncalves en Xana Kernodle lagen te slapen toen ze met een mes om het leven werden gebracht. Twee andere huisgenoten bleven ongedeerd.

Wekenlang werd er gezocht naar de daders en verschillende mensen werden verhoord. Daar zaten ook de twee ongedeerde huisgenoten tussen, maar die bleken niks met de moord te maken te hebben.

Wie wel als verdachte werd aangehouden, is de 28-jarige Bryan Kohberger, maar hij ontkent jaren later nog steeds dat hij de moorden heeft gepland. Volgende maand vindt zijn rechtszaak plaats.

In de docu wordt de nacht van 13 november 2022 gereconstrueerd met exclusieve beelden, de twee overlevende huisgenoten worden geïnterviewd en ook andere betrokkenen komen aan het woord.

Romcom-lovers, deze is voor jullie: 'Too Much' staat online

Karen Luiken-11 juli 2025 om 13:20

Wie fan is van Lena Dunham, heeft er vanaf nu nieuw kijkvoer bij. Netflix heeft ‘Too Much’ met het wereldwijde web gedeeld, een romantische komedieserie gemaakt door Lena Dunham en haar man Luis Felber.

‘Too Much’ gaat over de chaotische Jessica uit New York, wiens leven absoluut geen romcom is. Haar nieuwe start in Londen na een bittere scheiding wordt een groot drama als ze verliefd wordt op een intense muzikant.

De hoofdrollen worden gespeeld door Megan Stalter en Will Sharpe, maar er zijn ook rollen voor onder anderen Andrew Scott, Jennifer Saunders, Kit Harington, Rita Ora én Jessica Alba.

‘Too Much’ bestaat uit tien afleveringen, die allemaal in één keer op Netflix zijn gezet. Veel kijkplezier!

Ontdek meer