Dit is waarom Sabrina Carpenter liever niet over haar relaties praat

Chelsy Vanlerberghe-06 september 2024 om 09:49

Sabrina Carpenter heeft niet echt zin om over haar relaties te praten. In een interview met W Magazine legt de 25-jarige popster uit waarom ze liever niks deelt over haar liefdesleven, behalve dan in haar muziek.

“Ik snap dat mensen nieuwsgierig zijn", zegt ze. “Maar luister gewoon naar mijn album en beslis zelf waar de nummers over gaan.”

In augustus bevestigde meerdere Amerikaanse media dat Carpenter een knipperlichtrelatie heeft met 'Saltburn'-ster Barry Keoghan, die ook de hoofdrol speelde in haar videoclip voor 'Please, Please, Please'. De geruchten begonnen na een etentje in LA in december 2023, twee maanden na hun eerste ontmoeting op Paris Fashion Week. In februari werden ze samen gespot op een Grammy-afterparty en kort daarna zoenend bij een hotel. In augustus gingen er geruchten dat het over was tussen de twee, maar Barry ontkrachtte dat door haar nieuwe album op zijn story te delen.

"Dating is wat het is. Als je iemand ontmoet die echt is en alles heeft, dan ga je ervoor," vertelt de popster in het interview. "Ik schrijf nummers over wat ik voel, dus ik snap wel dat mensen willen weten waar die over gaan. Dat hoort erbij."

Zesde seizoen 'Only Murders in the Building' bevestigd

Karen Luiken-29 oktober 2025 om 13:06

Gisteren schreven we nog dat er 'mogelijk' een zesde seizoen van 'Only Murders in the Building' komt. Maar goed nieuws: dat woordje 'mogelijk' kan achterwege worden gelaten. Disney heeft het vervolg vandaag officieel bevestigd!

Zoals al verwacht werd, waagt de serie zich voor het zesde seizoen voor het eerst overzee. Het geliefde trio van misdaadoplossers - bestaande uit Mabel, Oliver en Charles - verlaat New York City om een nieuw mysterie in Londen op te lossen.

De hoofdrollen worden uiteraard weer gespeeld door Selena Gomez, Steve Martin en Martin Short. Het nieuwe seizoen bestaat uit zes afleveringen. Een releasedatum is er helaas nog niet.

'Freakier Friday' komt naar Disney+

Karen Luiken-29 oktober 2025 om 08:59

‘Freakier Friday’ is nog steeds in de bioscoop te zien, maar toch kun je binnenkort ook thuis al van de film genieten. Disney+ maakt bekend dat het langverwachte vervolg op de uit 2003 afkomstige klassieker ‘Freaky Friday’ op 12 november op de streamingsdienst te zien is.

'Freakier Friday”' luidt het volgende hoofdstuk in voor het iconische moeder-dochter duo Jamie Lee Curtis en Lindsey Lohan als Tess en Anna Coleman. Het verhaal begint jaren nadat Tess (Curtis) en Anna (Lohan) een identiteitscrisis doormaakten.

Anna heeft nu zelf een dochter en binnenkort een stiefdochter. Terwijl ze de talloze uitdagingen doorstaan die gepaard gaan met het samensmelten van twee families, ontdekken Tess en Anna dat de bliksem weleens twee keer zou kunnen inslaan.

Naast de twee hoofdrolspeelsters schitteren ook Julia Butters, Sophia Hammons, Manny Jacinto, Maitreyi Ramakrishnan, Rosalind Chao, Chad Michael Murray, Vanessa Bayer en Mark Harmon in de film.

Ontdek meer