Dacht je alles inmiddels wel gezien te hebben in ‘Selling Sunset’? Alles behalve. Het nieuwe seizoen van de reeks staat online en daarin krijg je opnieuw een flinke portie drama voor je kiezen.
Achtste seizoen 'Selling Sunset' vanaf nu te zien
We zijn inmiddels alweer toe aan het achtste seizoen van ‘Selling Sunset’, waarin we weer veel oude gezichten terug gaan zien. Je volgt opnieuw de verhalen van Chrishell, Mary, Amanza, Bre, Emma, Chelsea en de Oppenheim-bazen Jason en Brett. Terwijl de luxe makelaars er alles aan doen om aan de top te blijven, moeten ze zowel professionele als persoonlijke uitdagingen trotseren. Van kantoorroddels tot huwelijken die op het spel staan: het komt allemaal voorbij.
Het achtste seizoen is in zijn geheel op Netflix gezet en is vanaf nu te bingen.
Lewis Capaldi belooft nog veel meer nieuwe muziek
© Joel Hoylaerts
De comeback van Lewis Capaldi blijft niet alleen bij zijn liedje ‘Survive’, dat hij vorige week uitbracht. In een interview met ‘Good Morning America’ heeft de zanger verklapt dat hij bezig is met nog veel meer nieuwe muziek.
“Ik weet nog niet of er een album komt, maar ik maak ergens dit jaar een EP. En misschien volgt er volgend jaar dan een album”, aldus Lewis, daaraan toevoegend dat zijn eerstvolgende single later deze zomer verschijnt. “En daarna nog een nummer, en daarna nog een. Tot ik sterf.”
Het zijn veelbelovende woorden van Lewis, die een paar jaar van de radar was nadat hij in 2023 aankondigde een pauze te houden omdat hij steeds meer Gilles de la Tourette-klachten kreeg, zowel fysiek als mentaal. Vorige week bracht hij zijn eerste nieuwe single uit én verscheen hij voor het eerst in een lange tijd weer op het podium tijdens het Britse festival Glastonbury.
Netflix gooit nieuwe Zuid-Koreaanse datingshow online
Wie dacht alle datingshows inmiddels wel te hebben gehad, heeft het mis. Vraag ons niet hoe Netflix het doet, maar de streamingsdienst heeft wéér een nieuw concept uit de hoed weten te toveren. De Zuid-Koreaanse show ‘Better Late Than Never’ is vanaf nu te zien.
In ‘Better Late Than Never’ gaat het een keertje niet om de meest begeerde vrijgezellen die op zoek gaan naar een nieuwe lover, maar juist om de ‘forever singles’. Oftewel: mensen die nog nooit hebben gedate en dus zero ervaring hebben op het gebied van liefde. Ze zijn nu eindelijk klaar om de datingwereld te betreden en krijgen advies van experts op het gebied van stijl, gezondheid en zelfvertrouwen. Hoe gaan ze om met obstakels op weg naar de liefde? Daar geeft deze datingshow een antwoord op.
De eerste drie afleveringen zijn nu op Netflix te zien, de volgende drie verschijnen op 15 juli, de twee daarna op 22 juli en de laatste twee kun je vanaf 29 juli bekijken.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 08/07 Jaden Smith
- 10/07 Perrie Edwards
- 10/07 Harper Beckham
- 14/07 Flo Windey
- 14/07 Oliver Symons