Het team van NFL-ster Travis Kelce heeft gereageerd op de ophef rond een vals PR-document dat online opdook, waarin beweerd werd dat zijn relatie met Taylor Swift zorgvuldig uitgestippeld is, inclusief een toekomstige breuk. Dit zogenaamde "Uitgebreid mediaplan voor Travis Kelce na breuk Taylor Swift" deed online de ronde en leek bedoeld om een zorgvuldig gemanagede breuk te simuleren, zogenaamd om beide sterren positief in de media te houden.
Team Travis Kelce ontkent documenten break-up Taylor Swift
Volgens Full Scope, het PR-bureau van Kelce, zijn deze documenten echter "volledig vals en verzonnen" en niet afkomstig van hen. Ze benadrukten dat ze nooit zulke documenten hebben gemaakt of verspreid. Na het verschijnen van de documenten op Reddit, werd de originele post snel verwijderd. Full Scope laat weten dat ze inmiddels juridische stappen ondernemen tegen de personen of organisaties achter deze vervalsing.
Het gerucht deed veel stof opwaaien, vooral onder fans van Kelce en Swift, die zich afvroegen of de documenten misschien een grap of een schoolproject waren. Het logo van Full Scope, dat in de documenten werd gebruikt, is namelijk makkelijk online te vinden, wat zou kunnen wijzen op een onschuldig fanproject dat uit de hand is gelopen.
Kelce heeft ondertussen geen directe reactie gegeven op de inhoud van de valse documenten, maar blijft in interviews enthousiast over de popster en haar betrokkenheid bij zijn NFL-carrière.
Deze acteurs spelen Draco en Lucius in 'Harry Potter'-serie
De cast van de langverwachte ‘Harry Potter’-reeks heeft er nog twee nieuwe leden bij. HBO Max heeft bekendgemaakt welke acteurs Draco en Lucius Malfoy gaan spelen.
Laten we beginnen met het personage Draco. Dat wordt gespeeld door Lox Pratt, die je eventueel ook al gezien kunt hebben in de BBC-reeks ‘Lord of the Flies’. De acteur die in de huid kruipt van Lucius heeft al wat meer acteerervaring. Het gaat om de 42-jarige Johnny Flynn, die in het verleden ook al te zien was in titels als ‘Lovesick’, ‘Ripley’ en ‘Stardust’.
De twee acteurs voegen zich bij de hoofdrolspelers Dominic McLaughlin (Harry Potter), Arabella Stanton (Hermione Granger) en Alastair Stout (Ron Weasley). Maar ook bij andere al eerder aangekondigde namen, zoals John Lithgow (Albus Dumbledore), Janet McTeer (Minverva McGonagall), Paapa Essidu (Serverus Snape), Nick Frost (Hagrid), Luke Thallon (Quirinus Quirrell) en Paul Whitehouse (Argus Filch).
De opnames van de serie starten aankomende zomer. De release staat gepland voor eind 2026 of begin 2027.
Het belooft een mooie zomer te worden en dat hebben we mede te danken aan Sabrina Carpenter. De zangeres maakt via social media bekend dat ze in augustus een nieuw album uitbrengt.
Het studioalbum, alweer het zevende van Sabrina Carpenter, komt op 29 augustus uit. De titel van de plaat luidt ‘Man’s Best Friend’. Het is de opvolger van haar vorige album ‘Short n’ Sweet’, dat vorig jaar verscheen. Eén van de nummers die erop komt te staan, werd vorige week al uitgebracht: ‘Manchild’.
Nadat Sabrina haar nieuwe plaat heeft gelanceerd, gaat ze op tournee in Noord-Amerika. Hopelijk volgt daarna ook Europa. Fingers crossed!
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 12/06 Camille Dhont
- 14/06 Donald Trump
- 14/06 Jesy Nelson
- 15/06 Koen van Heest
- 15/06 Courteney Cox