Doet Jojo Siwa binnenkort mee aan het Eurovisiesongfestival?

Chelsy Vanlerberghe-03 september 2024 om 08:22

In een verrassende maar ergens ook logische wending heeft TikTokker en zangeres Jojo Siwa onthuld dat ze in gesprek is met de Eurovisie-organisatie om misschien Polen te vertegenwoordigen op het Eurovisiesongfestival 2025 in Zwitserland.

In een GRWM TikTok vertelde de voormalige 'Dance Moms'-ster dat ze zich klaarmaakte voor een vlucht naar Polen.

“Lang verhaal kort, mijn nummer ‘Yesterday’s Tomorrow’s Today’ is de afgelopen weken enorm populair geworden in Polen", begon de voormalig kindster de video. “En grappig genoeg ben ik eigenlijk Pools. Dat is een groot deel van mijn familie, van mijn afkomst."

Ze vertelde verder dat ze samen met haar moeder naar Polen zou vliegen, en dat ze superblij was om daar te zijn zonder echte verplichtingen.Maar ze liet doorschemeren dat ze binnenkort weer terug moet, en dan wél wat verplichtingen heeft – waaronder misschien ook iets wat met het Songfestival te maken heeft.

“Iemand vroeg of ik mee zou doen aan het Eurovisiesongfestival omdat mijn nummer in Polen viraal ging. Ik reageerde eerst voor de grap met ‘Ja’, maar nu is het opeens serieus geworden", legde ze uit. "Eurovisie is geïnteresseerd. We praten nu met de mensen in Polen, want elk land kiest in principe zelf wie hen op het Songfestival vertegenwoordigt. We zijn volop in gesprek, maar er komt natuurlijk een hoop bij kijken en er moet veel geregeld worden."

Siwa gaf aan dat één groot obstakel haar deelname in de weg zou kunnen staan: ze heeft al een project gepland dat rond dezelfde tijd als het Eurovisiesongfestival plaatsvindt.

“Ik zou misschien beide kunnen laten werken als Polen me echt wil. Als Polen wil dat ik hen vertegenwoordig, dan ben ik er. Ik maak het hoe dan ook mogelijk, 1000 procent,” beloofde ze. "“Ik heb al een idee voor een nummer dat ik sowieso zou doen. Ik kan niet wachten.”

Wie weet!

Deze films en series verschijnen in december op Netflix

Karen Luiken-21 november 2025 om 10:26

Een nieuwe maand betekent een nieuwe lading films, series en documentaires op Netflix. In december kunnen we weer flink wat titels verwachten. Dit zijn alle highlights op een rijtje.

Series

  • My Next Guest with David Letterman and Adam Sandler – 1 december
  • The Abandons – 4 december
  • Man vs. Baby – 11 december
  • Emily in Paris (seizoen 5) – 18 december
  • Stranger Things (seizoen 5, deel 2) – 26 december

Films

  • Troll 2 – 1 december
  • My Secret Santa – 3 december
  • Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery – 12 december
  • The Great Flood – 19 december
  • Goodbye June – 24 december

Comedy special

  • Matt Rife: Unwrapped – A Christmas Crowd Work Special – 2 december
  • Ricky Gervais: Mortality – 30 december

Live events

  • Jake Paul vs. Anthony Joshua – 20 december
  • Christmas Gameday: Lions vs. Vikings – 25 december
  • Christmas Gameday: Cowboy vs. Commanders – 25 december

Kids & familie

  • CoComelon Lane (seizoen 6) – 1 december
  • Elmo and Mark Rober’s Merry Giftmas – 8 december

Twee spin-offs 'Game of Thrones' krijgen nieuw seizoen

Karen Luiken-21 november 2025 om 10:21

Fans van ‘Game of Thrones’ hoeven voorlopig niet bang te zijn dat ze zonder serie komen te zitten. HBO heeft niet één maar twee spin-offs van de populaire reeks verlengd met een nieuw seizoen. Het gaat om ‘House of the Dragon’ en ‘A Knight of the Seven Kingdoms'.

Bij ‘House of the Dragon’ gaat het alweer om het vierde seizoen. Het derde moet nog verschijnen en dat zal in de zomer van 2026 gebeuren. Het vervolg daarvan gaat volgens HBO in 2028 in première.

De andere serie ‘A Knight of the Seven Kingdoms’, is nog helemaal niet verschenen. Het eerste seizoen is vanaf 19 januari te zien, en toch is er dus nú al een vervolg aangekondigd. Het tweede seizoen mogen we in 2027 verwachten.

"Wij zijn heel blij dat we de komende drie jaar nieuwe seizoenen van deze twee series kunnen brengen aan de fans van het ‘Game of Thrones’-universum", zegt Francesca Orsi, hoofd van HBO Drama Series and Films.

Ontdek meer