Doet Jojo Siwa binnenkort mee aan het Eurovisiesongfestival?

Chelsy Vanlerberghe-03 september 2024 om 08:22

In een verrassende maar ergens ook logische wending heeft TikTokker en zangeres Jojo Siwa onthuld dat ze in gesprek is met de Eurovisie-organisatie om misschien Polen te vertegenwoordigen op het Eurovisiesongfestival 2025 in Zwitserland.

In een GRWM TikTok vertelde de voormalige 'Dance Moms'-ster dat ze zich klaarmaakte voor een vlucht naar Polen.

“Lang verhaal kort, mijn nummer ‘Yesterday’s Tomorrow’s Today’ is de afgelopen weken enorm populair geworden in Polen", begon de voormalig kindster de video. “En grappig genoeg ben ik eigenlijk Pools. Dat is een groot deel van mijn familie, van mijn afkomst."

Ze vertelde verder dat ze samen met haar moeder naar Polen zou vliegen, en dat ze superblij was om daar te zijn zonder echte verplichtingen.Maar ze liet doorschemeren dat ze binnenkort weer terug moet, en dan wél wat verplichtingen heeft – waaronder misschien ook iets wat met het Songfestival te maken heeft.

“Iemand vroeg of ik mee zou doen aan het Eurovisiesongfestival omdat mijn nummer in Polen viraal ging. Ik reageerde eerst voor de grap met ‘Ja’, maar nu is het opeens serieus geworden", legde ze uit. "Eurovisie is geïnteresseerd. We praten nu met de mensen in Polen, want elk land kiest in principe zelf wie hen op het Songfestival vertegenwoordigt. We zijn volop in gesprek, maar er komt natuurlijk een hoop bij kijken en er moet veel geregeld worden."

Siwa gaf aan dat één groot obstakel haar deelname in de weg zou kunnen staan: ze heeft al een project gepland dat rond dezelfde tijd als het Eurovisiesongfestival plaatsvindt.

“Ik zou misschien beide kunnen laten werken als Polen me echt wil. Als Polen wil dat ik hen vertegenwoordig, dan ben ik er. Ik maak het hoe dan ook mogelijk, 1000 procent,” beloofde ze. "“Ik heb al een idee voor een nummer dat ik sowieso zou doen. Ik kan niet wachten.”

Wie weet!

Netflix deelt trailer van kerstserie 'Man vs. Baby'

Karen Luiken-15 november 2025 om 12:22

Aftellen naar kerst wordt nóg leuker. Met dank aan Netflix, die op 11 december de serie ‘Man vs. Baby’ beschikbaar maakt voor abonnees. De officiële trailer van die reeks is nu verschenen.

De serie is een vervolg op ‘Man vs. Bee’, waarbij het hoofdpersonage Trevor Bingley in een chaotische ramp terechtkwam toen hij als huisoppasser te maken kreeg met een irritante bij. In ‘Man vs. Bee’ krijgt hij niet te maken met een bij, maar met een baby.

Trevor is inmiddels conciërge op een school en krijgt het verleidelijke aanbod om tijdens de kerstdagen op een luxe penthouse in Londen te passen. Maar op de laatste dag van het schooljaar krijgt de conciërge er onverwachts een kleine metgezel bij. Zal Trevor, met een penthouse om te beschermen en een baby om te boeren, de rustige kerst kunnen beleven waar hij op hoopt, of zullen de festiviteiten in chaos ontaarden?

De hoofdrol wordt gespeeld door Rowan Atkinson, die je ook wel kunt kennen als Mr. Bean. De serie bestaat uit vier afleveringen die elk 30 minuten duren.

Omg: komt er een 'Labubu'-film naar het grote scherm?

Karen Luiken-15 november 2025 om 11:35- Foto:

Photo by David Kristianto on Unsplash

De meest populaire pluchen monsters van dit moment komen mogelijk ook naar het grote scherm. The Hollywood Reporter meldt dat Sony Pictures de filmrechten van Labubu heeft gekocht en dat kan zomaar eens betekenen dat er een film over de Chinese poppen komt.

Als er inderdaad een film komt, dan is daar nog niks over bekend. Wordt het een live action-film? Een geanimeerde film? Wie worden de producent, regisseur en schrijver? En welke acteurs gaan erin spelen? Die informatie moet allemaal nog bekend worden gemaakt. Het enige zekere dat er op dit moment is, is dat de deal met Sony Pictures deze week is ondertekend.

Mocht je de hype nou compleet gemist hebben en niet weten wat Labubu's zijn: dat zijn kleine monsterknuffeltjes die sinds 2018 zeer populair zijn. Eerst waren ze vooral in Azië groot favoriet onder veel fans, maar sinds een paar jaar ontkomen we er ook in België en Nederland niet aan.

Ontdek meer