Doet Michella Kox weer mee aan 'Echte Meisjes In De Jungle'?

Chelsy Vanlerberghe-02 september 2024 om 08:24

De kakkerlak vergaat niet: Michella Kox doet dit seizoen voor de vierde keer mee aan het realityprogramma 'Echte Meisjes In De Jungle' op Videoland en Streamz.

Michella deed al mee in het eerste seizoen in 2011. Na twee spin-offs ging het programma even op pauze, maar in 2023 keerde 'Echte Meisjes In De Jungle' terug en daar was Michella weer. "Nooit meer!" riep ze toen, maar in het volgende seizoen dook ze alweer op, voor de allerlaatste keer... tot nu dus. Vrijdagochtend vertrokken de Echte Meisjes naar Colombia en ja hoor, Michella was ook van de partij.

In 'Echte Meisjes In De Jungle' moeten twaalf bekende Nederlandse reality-sterren overleven in de ongetemde natuur. Zonder hun vertrouwde luxe worden ze gedwongen zich te redden in de wildernis. Presentator Valerio houdt een oogje in het zeil om te voorkomen dat de dames elkaar (te vaak) in de haren vliegen. Als Michella meedoet, is er één ding verzekerd: drama.

Eerder werd bekendgemaakt dat Nycole uit 'Love Island', Elodie uit 'Ex On The Beach' en Beate uit de Nederlandse versie van 'The Bachelor' de jungle zouden trotseren. Verder zijn dat: Nicol Kremers, Sharon Ipema, Christina Curry, Joan Pronk, Daniëlle Balk, Jessica Yu Ching Chu, Jawahir Khalifa en Greetje Hakvoort. Of ook Yara-Nour, van 'Ex On The Beach', meedoet is onduidelijk.

Noteer deze data voor het einde van ‘Stranger Things’

Simon Smetryns-01 december 2025 om 11:11

De eerste vier afleveringen van seizoen 5 van ‘Stranger Things’ staan sinds 26 november op Netflix. Het slothoofdstuk is dus officieel begonnen. Wil je het vervolg meteen kunnen bingen, dan zijn er twee data die je sowieso in je agenda moet zetten.

  • Volume 2 (afleveringen 5 t.e.m. 7) dropt wereldwijd op 25 december, wat bij ons neerkomt op Tweede Kerstdag, 26 december 2025, in de vroege uurtjes.
  • De allerlaatste, extra lange finale-aflevering verschijnt op 31 december in de VS en is bij ons op Nieuwjaarsdag, 1 januari 2026, te zien.

De afleveringen komen bij ons ’s nachts online (ongeveer rond 2u), dus je kan kiezen: nachtuil-modus aan, of brak in bed kijken op 1 januari.

Hoe dan ook: Kerst, Nieuwjaar én Hawkins in één pakket: je eindejaarsplanning is basically geregeld.

Dit moet je weten over De Warmste Week 2025

Simon Smetryns-01 december 2025 om 10:56

De Warmste Week verhuist dit jaar naar het Cosmogolempark in Genk, waar Eva De Roo, Manu Van Acker, Dries Lenaerts en Kawtar Ehlalouch vanaf donderdag 18 december zeven dagen lang non-stop radio en tv maken. Vanuit Het Warmste Huis draaien ze aangevraagde platen voor iedereen die onzichtbaar ziek is en voor iedereen die mee vlamt met acties. Elke avond zijn er De Warmste Optredens op het dak, met onder andere Dikke, Milk Inc., Zwangere Guy, Bazart en Pommelien Thijs.

Niels Destadsbader bundelt alle hoogtepunten elke avond in ‘De Warmste Dag’ op VRT 1 en VRT MAX, zodat je niks hoeft te missen. Op de site zelf wordt extra ingezet op toegankelijkheid, met een prikkelarme ruimte, VGT-tolken en technologische ondersteuning voor wie dat nodig heeft. Zelf meedoen? Je kan acties opzetten, Vlammetjes kopen en je favoriete plaat aanvragen via dewarmsteweek.be.

En voor wie nu al in kerstmodus zit: op VRT MAX kan je Het Warmste Haardvuur laten knetteren op de achtergrond – ideaal om te studeren alsof je niet gewoon uitkijkt naar Genk.

Ontdek meer