Jenna Ortega heeft in een interview gereageerd op de roddels dat ze een relatie zou hebben met de 30 jaar oudere Johnny Depp. In een recent interview met 'BuzzFeed Celeb' deelt de actrice hoe absurd ze de geruchten vond, maar dat ze er nu met een lach terug op kijkt.
Jenna Ortega over roddels relatie Johnny Depp
"Het idee dat mensen dachten dat ik iets met Johnny Depp had, was echt vreemd," zegt Jenna. "Ik ken hem niet. Ik had hem nooit ontmoet, laat staan met hem samengewerkt."
Het grappige moment kwam toen haar collega Richard E. Grant op een filmset naar haar toe kwam en vroeg of de geruchten waar waren. Jenna moest lachen toen ze merkte dat Richard dacht dat er iets tussen haar en Johnny speelde. "Hij vroeg: 'Oh, jij en Johnny?' en ik vond het hilarisch omdat ik hem helemaal niet kende."
Uiteindelijk nam Jenna het heft in eigen handen en maakte een einde aan de speculaties via Instagram Stories. "Dit is zo belachelijk dat ik er niet eens om kan lachen," schreef ze. "Ik heb Johnny Depp nog nooit ontmoet of met hem gewerkt. Stop alsjeblieft met het verspreiden van leugens en laat ons met rust." Johnny's management bevestigde ook dat de acteur nooit met Jenna in contact was gekomen.
Het duurt nu echt niet lang meer voordat de nieuwe ‘Superman’-film op het witte doek verschijnt. Op 9 juli is het zover, maar voordat die datum aanbreekt, trakteert DC Studios ons eerst nog op een uitgebreid warmmakertje.
In de langverwachte film krijgen we Clark Kent op twee verschillende manieren te zien. Enerzijds is hij de superheld waar iedereen tegenop kijkt, maar anderzijds is hij ook gewoon een doodnormaal mens, net zoals alle anderen om hem heen.
De rol van Superman wordt in deze film voor het eerst gespeeld door David Corenswet. Rachel Brosnahan kruipt in de huid van Lois Lane en Nicholas Hoult is verantwoordelijk voor de rol van Lex Luthor.
Het project is zowel geschreven als geregisseerd door James Gunn en wordt de eerste speelfilm in een langverwacht nieuw DC-universum.
Disney en Pixar werken aan nieuwe animatiefilm 'Gatto'
Yessss, er is weer een nieuwe animatiefilm in de maak bij Pixar en Disney. De twee bedrijven werken aan ‘Gatto’, een film die naar verwachting in de zomer van 2027 het levenslicht zal zien.
In een aankondiging staat dat ‘Gatto’ zich afspeelt in Italië. Het verhaal gaat over een zwarte kat genaamd Gatto, die vanwege zijn schulden bij een katachtige maffiabaas wordt gedwongen een onverwachte vriendschap te sluiten die hem misschien eindelijk zijn doel zal laten bereiken.
De film wordt gemaakt door het team dat ook verantwoordelijk was voor de animatiehit ‘Luca’. Enrico Casarosa gaat de boel regisseren.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 15/06 Koen van Heest
- 15/06 Courteney Cox
- 15/06 Liandra Sadzo
- 17/06 Joni Smets
- 17/06 Kendrick Lamar