Willem De Schryver speelt hoofdrol in nieuwe reeks 'De big fuck-up'

Chelsy Vanlerberghe-26 augustus 2024 om 08:50

Streamz heeft de opnames aangekondigd van de nieuwe reeks 'De big fuck-up', met Willem De Schryver in de hoofdrol. De serie, die in 2025 exclusief op Streamz te zien zal zijn, speelt zich af in België in de jaren '80.

Deze reeks vertelt het verhaal van Jan Laureys (gespeeld door De Schryver) die gewoon van het leven wil genieten, maar tegen wil en dank van zijn vader in dienst moet treden bij de rijkswacht. Jan kiest voor een nieuwe eenheid, CDI, waar het er meer… losjes aan toegaat.

Hier ontmoet hij Bob, een Amerikaanse DEA-agent die hen in Amerikaanse politietechnieken opleidt. Na een enorme blunder verliest het CDI veel geld en besluiten ze om het geld terug te verdienen op een minder conventionele manier: door zelf drugs te verkopen. En jawel, dat loopt zoals verwacht totaal uit de hand, vooral voor Jan.

Willem De Schryver, bekend van dramareeksen zoals ‘Assisen: De Insulinemoord’ en ‘Knokke Off’, duikt nu in een absurde, komische rol. Hij vindt het geweldig dat hij deze uitdaging mag aangaan: “De rollercoaster waarin mijn personage belandt, is een uitdaging om te spelen. Jan valt van de ene shitshow in de andere, maar weet zich telkens weer uit de penarie te redden.”

De jaren '80 vormen een belangrijk onderdeel van de reeks, en dat is iets wat De Schryver enorm aanspreekt: “Het is leuk om naar een tijd te reizen waarin ik niet heb geleefd. De spraakmakende sets, retro muziek en fantastische styling maken het echt bijzonder.”

'De big fuck-up' zal in 2025 exclusief verschijnen op Streamz in België en Prime Video Nederland.

Tweede seizoen 'We Were Liars' aangekondigd

Karen Luiken-18 september 2025 om 06:47

Het eerste seizoen van ‘We Were Liars’ was een grote hit. Zo groot zelfs, dat Prime Video slechts een paar maanden na de lancering van het debuut het vervolg al heeft besteld. Dat meldt Variety.

‘We Were Liars’ is gebaseerd op de gelijknamige roman van E. Lockhart en verscheen in juni op Prime Video. Het verhaal gaat over Cadence Sinclair Eastman en haar hechte vriendenkring, genaamd de Liars, tijdens hun zomerse avonturen op het privé-eiland van haar grootvader. Nadat een mysterieus ongeluk het leven van Cadence – wiens familie behoort tot de Amerikaanse royalty – voorgoed verandert, lijkt iedereen, inclusief haar geliefde Liars, iets te verbergen te hebben.

De hoofdrollen in het eerste seizoen worden gespeeld door Emily Alyn Lind, Shubham Maheshwari, Esther McGregor en Joseph Zada.

"We vonden het geweldig om deze serie te maken met zoveel spectaculaire mensen", aldus de makers van de serie, Julie Plec en Carina Adly Mackenzie. "De reacties van de fans waren echt bijzonder. Er liggen nog steeds talloze geheimen verborgen op Beechwood Island en we kunnen niet wachten om ze verder op te graven."

Film van 'The Summer I Turned Pretty' in de maak

Karen Luiken-18 september 2025 om 06:26- Foto:

© Amazon Prime Video

The summer is not over yet. Prime Video heeft bekendgemaakt dat er een film in de maak is van de hitserie ‘The Summer I Turned Pretty’.

Het nieuws komt op de dag dat de allerlaatste aflevering van het derde (en allerlaatste) seizoen verscheen. Fans dachten daarmee misschien dat het einde van ‘The Summer I Turned Pretty’ was aangebroken, maar dat blijkt nu dus niet zo te zijn. De film zal het slotstuk van het verhaal betekenen.

Hoewel de details van het verhaal nog ontbreken, heeft Prime Video wel al verklapt dat de film Belly’s laatste reis laat zien. “Er is nog een grote mijlpaal in Belly’s reis en ik dacht dat alleen een film daar de juiste aandacht aan kon besteden”, zegt Jenny Han, de schrijver van de boeken waar de serie op gebaseerd is. Zij gaat de film schrijven en regisseren.

Ontdek meer