Boek van Millie Bobby Brown wordt verfilmd

Karen Luiken-20 augustus 2024 om 07:43

‘Nineteen Steps’, de debuutroman van ‘Stranger Things’-ster Millie Bobby Brown, wordt verfilmd voor Netflix. Dat meldt Deadline.

Specifieke details zijn er nog niet, maar het gerucht gaat dat Millie de film zal produceren en dat ze er mogelijk ook een rol in gaat spelen.

‘Nineteen Steps’ is gebaseerd op de ervaringen van Millie’s grootmoeder en speelt zich af tijdens de Tweede Wereldoorlog. Het verhaal volgt Nellie Morries, een 18-jarig meisje dat in de wijk Bethnal Green in Oost-Londen woont en de uitdagingen van het leven in oorlogstijd meemaakt. Terwijl ze een romance begint met de Amerikaanse piloot Ray, krijgt ze te maken met bombardementen, rantsoenering en de emotionele onrust van het gescheiden zijn van geliefden.

Millie Bobby Brown verandert officieel haar naam

Simon Smetryns-02 december 2025 om 20:46

Millie Bobby Brown heeft haar wettelijke naam officieel laten aanpassen naar Millie Bonnie Bongiovi. In een interview met YouTube-kanaal VT, samen met ‘Stranger Things’-collega Noah Schnapp, vroeg hij naar haar volledige naam en noemde hij haar per ongeluk 'Millie Bonnie Brown'. Daarop verbeterde ze hem meteen: het is niet alleen Bonnie in plaats van Bobby, maar ook zonder Brown: “het is gewoon Millie Bonnie Bongiovi”. Ze grapte erbij dat je haar naam ook kan afkorten tot 'Millie Bon Bon'.

De 21-jarige actrice trouwde vorig jaar met Jake Bongiovi, de 23-jarige zoon van zanger Jon Bon Jovi, en nam nu dus officieel zijn familienaam over. Het koppel liet eerder via Instagram weten dat ze deze zomer een dochtertje hebben geadopteerd.

Vijfde seizoen van '2DEZIT' op komst

Chelsy Vanlerberghe-02 december 2025 om 10:18

‘2DEZIT’-fans kunnen opgelucht ademhalen: de reeks stopt nog lang niet. De finale van seizoen vier dropte vorige week, maar Streamz heeft nu bevestigd dat er gewoon een vijfde seizoen aankomt. En spoiler: de opnames zijn al bezig.

Het nieuws werd eigenlijk al een dag eerder gedropt in ‘NADEZIT’, de aftershow op Spotify en YouTube. Hoofdrolspelers Lauren De Bie en Willem Herbots vertelden er samen met regisseur Niels Sabbe dat ze opnieuw in hun studentenleven rollen doken.

Met seizoen vijf wordt ‘2DEZIT’ officieel de langstlopende Streamz Original ooit. Wat we mogen verwachten? Nog meer keuzes die hard aankomen, relaties die schuren en grenzen die verlegd worden. Kortom: het soort drama dat je graag binget in één namiddag.

De cast blijft vertrouwd: Willem Herbots, Lauren De Bie, Nidal van Rijn, Eben Yehemdi, Jente D’Hose, Ferre Van den Broeck en Dara Oguntubi keren allemaal terug.

Tot het nieuwe seizoen in 2026 verschijnt, kan je alle vorige afleveringen checken op Streamz. De aftershow ‘NADEZIT’ is er voor iedereen die graag mee duikt in de roddels, behind-the-scenes en het lief en leed van de cast.

Ontdek meer