Dit is waarom 'Love Island'-sterren Molly-Mae en Tommy uit elkaar zijn

Karen Luiken-16 augustus 2024 om 09:20

Eerder deze week maakten Molly-Mae Hague en Tommy Fury bekend dat ze een punt achter hun relatie hebben gezet. Over een reden werd met geen woord gerept, maar vrienden van het ‘Love Island’-koppel doen nu toch een boekje open over de breuk.

Bronnen van ‘The Sun’ zeggen dat het gedrag van Tommy de oorzaak is van de break-up. De bokser zou meerdere keren vreemd zijn gegaan. “Molly-Mae weet nu dat Tommy haar niet trouw is geweest”, aldus een insider. “Ze denkt dat het meerdere keren is gebeurd. Het lijkt erop dat hij ermee weg dacht te komen en dat mensen hem niet zouden herkennen. De liefde die ze ooit hadden is kapot.”

In tegenstelling tot Molly, die een rustig leven leidt, ging Tommy de laatste tijd steeds vaker met vrienden op stap, waardoor de relatie steeds meer onder druk kwam te staan. “Molly-Mae was het gelukkigst thuis met Tommy en hun dochter, maar Tommy houdt van feesten en als hij niet traint, drinkt hij veel”, aldus een bron. “Hij is ook een paar keer op vakantie geweest en Molly-Mae zegt dat ze nu weet dat hij haar heeft bedrogen toen hij niet thuis was. Ze voelt zich een totale idioot. Ze is thuis achtergelaten met hun kind terwijl hij uitging en vreemdging.”

Viktor Verhulst verloofd met Sarah Puttemans

Karen Luiken-23 november 2025 om 12:17

Viktor Verhulst en Sarah Puttemans weten het zeker: ze willen de rest van hun leven bij elkaar blijven. En je weet wat Queen B daarover zegt: if you like it, then you should’ve put a ring on it. Precies wat de tortelduifjes nu hebben gedaan. Ze zijn verloofd!

Het koppel maakt het nieuws bekend via een post op Instagram. “YES! Tot he start of our forever”, schrijft Sarah bij een tweetal foto’s. Daar is ze samen met Viktor en hun hondje op te zien terwijl Sarah haar kersverse glimmende verlovingsring showt.

Viktor en Sarah zijn al een aantal jaar samen. Ze bevestigden in 2021 een relatie te hebben, maar speculaties over hun romance gingen al eerder rond. Vóór Sarah was Viktor een tijdje samen met K3-zangeres Marthe.

Eerste beelden voor nieuwe 'Hunger Games'-film

Karen Luiken-23 november 2025 om 11:50

We krijgen eindelijk een goede glimp te zien van de indrukwekkende cast van de langverwachte film 'The Hunger Games: Sunrise on the Reaping'. In een officiële en veelbelovende teaser zien we verschillende gezichten voorbij komen.

In ‘The Hunger Games: Sunrise on the Reaping’ keert de kijker terug naar de wereld van Panem, 24 jaar vóór de gebeurtenissen uit de originele ‘The Hunger Games’-film. Het verhaal begint bij de ochtend van de 50ste Hunger Games, een editie die ook wel bekendstaat als de Second Quarter Quell, waarbij niet de gebruikelijke twee tributen worden afgevaardigd, maar vier.

De cast bestaat uit Joseph Zada, die in de huid kruipt van het hoofdpersonage Haymitch, en Iris Apatow, Edvin Ryding, Glenn Close, Kieran Culkin, Elle Fanning, Ralph Fiennes, Kelvin Harrison Jr., Maya Hawke, Jesse Plemons, Billy Porter, Lili Taylor, Joseph Zada, Whitney Peak, Mckenna Grace en Ben Wang.

Het wachten op de film gaat helaas nog even duren. Het eindresultaat mogen we op 20 november 2026 op het grote scherm verwachten.

Ontdek meer