Twee maanden. Dat is hoe lang we nog moeten wachten op het derde seizoen van ‘Heartstopper’. Klinkt ver weg? Dat is het ook, maar gelukkig wordt ons geduld zo af en toe beloond met nieuwe beelden. Er is weer een teaser verschenen!
Netflix deelt nieuwe beelden derde seizoen 'Heartstopper'
In de teaser zien we Charlie en Nick op school, de personen waar de serie om draait. In de eerste twee seizoenen zagen we hoe hun vriendschap veranderde in iets veel diepers en in het derde seizoen gaat hun verhaal weer verder.
Het nieuwe seizoen krijgt er naast de originele cast ook een aantal nieuwe gezichten bij. Eén van hen is Jonathan Bailey, die Anthony Bridgerton speelt in de razend populaire Netflix-hit ‘Bridgerton’. Hij kruipt in de huid van de bekende influencer Jack Maddox, waar Charlie een oogje op heeft.
Twee andere nieuwe acteurs zijn Hayley Atwell en Eddie Marsan. Hayley speelt Nicks tante Diane en Eddie is verantwoordelijk voor de rol van de therapeut van Charlie. Verder krijgt ook Darragh Hand een rol in de serie; hij gaat Michael spelen, een vriend van Tori, de oudere zus van Charlie.
Het derde seizoen van ‘Heartstopper’ is vanaf donderdag 3 oktober te zien op Netflix.
Singles gezocht voor nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch'
Joejoeeee, ben jij toe aan een nieuw avontuur? Niet vies van een drank, drama en een leger aan exen? Dan ben jij misschien wel de perfecte kandidaat voor het aankomende nieuwe seizoen van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’.
De Nederlands-Belgische versie van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’ heeft al elf seizoenen gehad, maar toch is de lol er nog steeds niet vanaf. Achter de schermen wordt namelijk alweer keihard gewerkt aan een vervolg. En voor dat vervolg zijn nog nieuwe singles nodig.
In een oproep worden zowel Nederlandse als Belgische vrijgezellen gevraagd zich te melden. ‘Durf jij (m/v/x) de confrontatie aan te gaan met een leger aan exen in het heetste programma van Nederland én België? En ben jij klaar voor een flinke portie drama? Meld je dan aan voor een eventueel nieuw seizoen van: ‘Ex on the Beach: Double Dutch’ en wie weet is jouw EX next!’, zo klinkt het in de oproep.
Geïnteresseerden kunnen zich hier melden.
De cast van het tweede seizoen van de hitserie ‘Shõgun’ krijgt zowel nieuwe als terugkerende gezichten. Dat maakt Disney vandaag bekend in een persbericht, waaruit ook blijkt dat dat de productie in januari van start gaat in Vancouver.
Het tweede seizoen speelt zich meer dan tien jaar na de gebeurtenissen van het eerste seizoen af. Daarin zagen we hoe Lord Yoshii Toranaga voor zijn leven vocht terwijl zijn vijanden binnen de Raad van Regenten zich tegen hem verenigden. Toen een mysterieus Europees schip gestrand werd aangetroffen in een nabijgelegen dorp, deelde de Engelse piloot John Blackthorne essentiële strategische geheimen met Toranaga, die de machtsverhoudingen in zijn voordeel deden doorslaan en een burgeroorlog die een eeuw zou bepalen, zouden winnen. Het tweede seizoen vervolgt de historisch geïnspireerde saga van deze twee mannen uit verschillende werelden, wier lot onlosmakelijk met elkaar verbonden is.
De hoofdrollen worden weer gespeeld door Hiroyuki Sanada en Cosmo Jarvis. Andere terugkerende sterren zijn Fumi Nikaidô (Ochiba), Shinnosuke Abe (Buntaro), Hiroto Kanai (Omi), Yoriko Dôguchi (Kiri), Tommy Bastow (Alvito), Yuko Miyamoto (Gin), Eita Okuno (Saeki) en Yuka Kouri (Kiku). Maar zoals gezegd is er ook plek voor nieuwe castleden, zoals Ren Meguro (Kazutada), Asami Mizukawa (Aya), Masataka Kubota (Hyūga), Sho Kaneta (Hidenobu), Takaaki Enoki (Lord Ito) en Jun Kunimura (Gōda).
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 20/11 Joe Biden
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 21/11 Hanna Mensink
- 21/11 Russo
- 21/11 Carly Rae Jepsen