Dit zijn de extra openingsacts voor Taylor Swifts The Eras Tour

Chelsy Vanlerberghe-06 augustus 2024 om 08:14

Goed nieuws voor Swifties die naar The Eras Tour gaan in Londen! Taylor Swift heeft net een reeks nieuwe openingsacts aangekondigd. Zij zullen, samen met Paramore, het publiek opwarmen voordat de Amerikaanse popster zelf aan haar show start.

Paramore was al eerder aangekondigd als openingsact voor de hele Europese tournee. Nu worden ook RAYE, Maisie Peeters, Suki Waterhouse, Holly Humberstone en Sofia Isella aan de affiche toegevoegd voor de laatste set Londen-shows.

Taylor trad in juni ook drie keer op in Wembley Stadion. Toen nam ze, naast Paramore, Mette, Griff en Benson Boone mee.

Swift zal vanaf 15 augustus tot 20 augustus te vinden zijn in de Engelse hoofdstad, waar ze de Europese leg van haar Eras Tour afsluit. Daarna neemt ze enkele weken rust voordat ze in november verdergaat met de tour in Toronto.

Ariana Grande noemt haar nieuwe tour haar ‘last hurrah’

Chelsy Vanlerberghe-19 november 2025 om 09:18

Ariana Grande heeft in de podcast Good Hang with Amy Poehler laten weten dat haar Eternal Sunshine Tour in 2026 misschien wel haar laatste tour wordt voor een hele tijd. “Ik ben super excited om het te doen, maar daarna kan het lang, lang, lang duren,” zegt ze.

De tour is haar eerste sinds 2019, en net daardoor voelt ze dat ze er nog één keer alles wil uithalen. “One last hurrah… for now,” klinkt het. Ariana geeft toe dat haar focus verschuift: ze voelt zich steeds meer thuis in acteren en musical, met nieuwe rollen in 'Wicked: For Good' en 'Focker In-Law'.

Fans hoeven geen definitief afscheid te nemen, maar wie haar live wil zien, doet dat best volgend jaar. Daarna wordt het waarschijnlijk even stil op tourvlak.

Juicequeen Yvonne Coldeweijer krijgt eigen show vol gossip

Karen Luiken-18 november 2025 om 12:00

Yvonne Coldeweijer neemt een grote stap in haar carrière als roddelkoningin. De Nederlandse vlogger, die bekend werd via social media, krijgt binnenkort haar eigen televisieprogramma.

De show gaat ‘De Juice’ heten en zal vanaf 5 januari elke dag op de Nederlandse buis te zien zijn. Het wordt de comeback van Yvonne, die anderhalf jaar geleden stopte met haar juicekanaal. “Als ik nu terugkijk, heb ik wel tegen het randje van een burn-out gezeten, maar ik heb op tijd aan de bel getrokken en mezelf opnieuw uitgevonden”, zegt ze over haar carrière als vlogger tegen NU.nl.

De televisieshow gaat er een stuk anders uitzien dan haar juicekanaal. Waar ze eerst in haar eentje werkte, doet ze dat nu niet meer. En waar ze eerst op ‘haar gevoel’ afging, zal ze nu al haar feiten moeten checken voordat ze gebracht worden. “Als ik een scoop wil brengen, moet ik me aan de journalistieke regels houden. Hiervoor deed ik dat minder en ging ik af op mijn gevoel, dat vaak klopte. Dat is nu niet de bedoeling”, vervolgt Yvonne.

Ontdek meer