Megan Thee Stallion en Quavo toonden hun steun voor vice-president Kamala Harris tijdens haar eerste campagnebijeenkomst in Atlanta. Voordat Harris het woord nam in deze belangrijke staat, trapte Megan Thee Stallion de rally af met optreden van haar grootste hits. “Maak wat lawaai voor mevrouw Harris, onze toekomstige president… Laten we dit fixen, Atlanta!”
Megan Thee Stallion treedt op tijdens rally Kamala Harris
“We gaan geschiedenis maken!” riep Megan Thee Stallion terwijl ze haar Grammy-winnende hit 'Savage' rapt, gekleed in een blauw maatpak en een das met een gekropte witte blouse. Vanaf het podium was ook een bord te zien met de tekst “Hotties For Harris.”
Voordat ze 'Body' zong, Net voordat ze 'body' begon te performen, maakte ze een krachtige campagneboodschap voor Harris: “Ik weet dat mijn dames in het publiek van hun lichaam houden. En als je je lichaam wilt blijven liefhebben, weet je op wie je moet stemmen", klonk het.
Justin Baldoni lanceert website over rechtszaak met Blake Lively
Dat de verfilming van 'It Ends With Us' is uitgedraaid op een drama, wisten we al langer dan vandaag. Hoofdrolspelers Justin Baldoni en Blake Lively liggen met elkaar in de clinch en slepen elkaar voor de rechter. Nu gaat Baldoni nog een stapje verder door een website te lanceren met alle details over de zaak. Maar wat speelt er precies?
Baldoni klaagt Lively aan voor laster en beweert dat zij (samen met haar man Ryan Reynolds en hun publicist Leslie Sloane) een lastercampagne tegen hem is gestart. In december 2024 had Lively zelf al een klacht ingediend tegen Baldoni, met beschuldigingen van seksuele intimidatie en ongepast gedrag tijdens de productie van 'It Ends With Us'.
Om zijn onschuld te bewijzen, heeft Baldoni nu een website gelanceerd waar hij screenshots van sms’jes, e-mails en juridische documenten deelt. Inclusief privéberichten van Ryan Reynolds, waarin die aanvankelijk nog enthousiast lijkt over de samenwerking tussen zijn vrouw en Baldoni. In een van de gelekte berichten uit februari 2023 zegt Reynolds: "Ik ben enthousiast dat jullie gaan samenwerken. Dit wordt GEWELDIG. ... Ik ben dol op je, Justin." Maar of dat betekent dat Reynolds echt aan Baldoni’s kant staat? Dat is nog maar de vraag.
Baldoni lijkt de controle over het verhaal te willen behouden en brengt zijn kant nu rechtstreeks naar het publiek. Of dit een slimme zet is? Dat zal de tijd uitwijzen. De volgende hoorzitting is op 3 februari 2025, en Lively en Reynolds hebben nog niet gereageerd op de website. Maar met zoveel details die nu publiek zijn, is dit drama nog lang niet voorbij. Stay tuned!
Beyoncé kondigt tournee in Amerika en Europa aan
Beyoncé is back! Queen B heeft officieel haar 'Cowboy Carter Tour' aangekondigd. Met haar nieuwste country-geïnspireerde album 'Cowboy Carter' op zak, trekt ze in 2025 opnieuw de wereld rond. Maar er is één grote domper voor Belgische fans: ze slaat ons land over. Dus als je haar live wil zien, moet je je cowboylaarzen inpakken en richting Londen of Parijs trekken.
De tour werd groots aangekondigd via haar socials en fans gaan compleet wild. En terecht. Met 'Cowboy Carter' heeft Beyoncé opnieuw geschiedenis geschreven. Ze won voor het eerst in haar carrière Grammy voor Album of the Year. Ondanks dat ze al jarenlang de artiest is met de meeste Grammy’s op haar naam, ontving ze deze prestigieuze award pas dit jaar. Daarnaast sleepte ze ook de prijzen binnen voor 'Beste Countryalbum' en 'Best Country Duo/Group Performance', die ze won dankzij haar samenwerking met Miley Cyrus.
Nu trekt ze met dat album dus de wereld rond. De exacte data zijn nog niet gedropt, maar Londen en Parijs lijken dus al zeker op de planning te staan. Hopelijk volgen er snel meer Europese stops, maar Belgische fans moeten er alvast rekening mee houden dat ze de grens over moeten om hun favo icon te zien.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 05/02 Cristiano Ronaldo
- 07/02 Chris Rock
- 09/02 Bella Poarch
- 10/02 Cedric Galle
- 10/02 MEROL