Nieuw programma Otto-Jan Ham onderzoekt waarheid over drugs

Chelsy Vanlerberghe-31 juli 2024 om 09:56

Otto-Jan Ham duikt in de fascinerende wereld van drugs met zijn nieuwe show 'Drugs dus'. Hij is altijd al geïntrigeerd geweest door het onderwerp, maar nu hij drie jonge dochters heeft, wordt het ineens persoonlijker. Hij weet maar al te goed dat drugs overal zijn.

Voordat zijn kids ooit in aanraking komen met MDMA of een snelle joint, wil hij zelf eerst de waarheid ontdekken. Met 'Drugs dus' biedt hij een eerlijke en open blik op alles wat geestverruimend is.

In deze reeks op Streamz gaat Otto-Jan op zoek naar antwoorden op allerlei vragen over zowel legale als illegale middelen. Welke soorten drugs bestaan er? Wat betekent verslaafd zijn? Hoe zit het met het Belgische drugbeleid, en waarom is dat zo? En zijn alle drugs echt zo slecht als men vaak denkt? Om te checken of hij op het juiste spoor zit, laat hij zijn bevindingen zien aan een diverse groep mensen: toxicoloog Jan Tytgat, drugscommissaris Ine Van Wymersch, criminoloog Tom Decorte, psychiater Mathieu Seynaeve, muzikant Ron Reuman, die zelf alcoholproblemen heeft gehad, en zijn vriend Stijn Van de Voorde. Samen nemen ze een kritische kijk op onze meningen over drugs en proberen ze door de mythes en paniek heen te prikken.

'Drugs dus' zie je vanaf donderdag 8 augustus op Streamz en in het late najaar op VRT Canvas.

Deze actrice keert niet terug in vijfde seizoen 'Emily in Paris'

Karen Luiken-19 april 2025 om 08:28

Het vijfde seizoen van ‘Emily in Paris’ lijkt geen plek te hebben voor een origineel castlid. Deadline meldt dat Camille Razat niet in de lijst staat van terugkerende acteurs. Zij was de eerste vier seizoenen te zien als Camille, Emily’s voormalige vriendin en het vriendinnetje van Gabriel.

Het nieuws komt niet geheel als een verrassing, aangezien Camille aan het einde van het vierde seizoen haar koffers pakte en vertrok nadat ze er tevergeefs alles aan had gedaan om Gabriel voor zich terug te winnen. Ze fakete daarvoor zelfs een zwangerschap.

Wie wel terugkeren voor het vijfde seizoen, zijn Lily Collins (Emily Cooper), Lucas Bravo (Gabriel), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Ashley Park (Mindy Chen), Samuel Arnold (Julien), Bruno Gouery (Luc) en William Abadie (Antoine Lambert), Lucien Laviscount ( Alfie) en Eugenio Franceschini (Marcello). Er is nog geen duidelijkheid over Thalia Besson (Genevieve).

De productie van het vijfde seizoen gaat in mei van start. Eerst in Rome daarna in Parijs. De première vindt nog dit jaar plaats.

Nieuwe komedieserie 'Adults' komt naar Disney+

Karen Luiken-19 april 2025 om 08:17

Vijf twintigers in New York die de eerste stappen zetten in de volwassen wereld. Dat is waar de komedieserie ‘Adults’ over gaat, die vanaf 29 mei exclusief te zien is op Disney+.

‘Adults’ gaat over Samir, Billie, Paul Baker, Issa en Anton die zamen in het ouderlijk huis van Samir in New York wonen. Ze delen hun maaltijden, angsten en af en toe ook hun tandenborstels, terwijl ze overwinningen aangaan, verliezen en vernederingen.

Of ze nu proberen promotie te maken op het werk, hun weg zoeken door het gezondheidszorgsysteem, een etentje organiseren of daten in het tijdperk van ‘Find My Friends’: de groep ontdekt dat niets in de echte wereld eenvoudig is en dat al hun beste bedoelingen de dingen alleen maar erger maken.

De hoofdrollen worden gespeeld door Malik Elassal, Lucy Freyer, Jack Innanen, Amita Rao en Owen Thiele, maar er zijn ook rollen voor Julia Fox, D’Arcy Carden, Grace Kuhlenschmidt, John Reynolds, Ray Nicholson en Charlie Fox.

De serie bestaat uit acht afleveringen die alle acht meteen beschikbaar zijn vanaf 29 mei.

Ontdek meer